Oferta

Inżynier R&D Elektronik

Szukasz ciekawych wyzwań, chcesz sprawdzić się w środowisku startupowym, a jednocześnie mieć poczucie stabilności?

Opis stanowiska

W NAVIFLEET rozwijamy system telematyczny dla fleet managerów w modelu SaaS.

Szukasz ciekawych wyzwań, chcesz sprawdzić się w środowisku startupowym, a jednocześnie mieć poczucie stabilności? APLIKUJ: Aktualnie poszukujemy:

Inżynier R&D, Elektronik Praca stacjonarna w biurze w Pisarzowej k. Nowego Sącza

Na czym polega praca?

Wierzymy, że dzięki Twojej wiedzy wspólnie wypracujemy usprawnienia w jakości naszych rozwiązań i poziomie obsługi. Potrzebujemy wsparcia w obszarze hardware.

Przykładowe zadania realizowane na tym  stanowisku to:

  • współtworzenie wraz z działem IT koncepcji nowych rozwiązań sprzętowych np. zdalne sterowanie funkcjami samochodu, opomiarowanie parametrów pojazdów specjalistycznych (np:  śmieciarek, piaskarek, maszyn budowlanych),
  • projektowanie elektronicznych obwodów analogowych i cyfrowych,
  • projektowanie i analiza płytek PCB, dobór komponentów, definiowanie,
  • tworzenie prototypów oraz przeprowadzanie testów,
  • udział w spotkaniach koncepcyjnych projektów,
  • opracowywanie dokumentacji montażowych i procesowych.

Cechy idealnego kandydata:

  • zainteresowania w kierunku nowoczesnych technologii, elektroniki, łączności,
  • gotowość do ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji - wiemy, brzmi jak slogan, ale naprawdę mocno stawiamy na tę cechę
  • doświadczenie w projektowaniu obwodów elektronicznych,
  • znajomość topologii sieci 2G, 3G, 4G,
  • znajomość LoRaWAN i SigFox ,
  • znajomość portów komunikacyjnych (analogowe, cyfrowe, BLE, RS, RFID, I2C, Dallas),
  • podstawowa wiedza na temat  magistrali OBD i CAN,
  • swoboda w kontaktach międzyludzkich - podstawą naszej pracy jest komunikacja międzydziałowa, współpraca zespołowa i nienaganna prezencja w kontaktach z klientami,
  • niezawodność w doprowadzaniu spraw do końca,
  • dbałość o procesy, normy i zasady,

Nasza oferta

  • wynagrodzenie:
  • umowa o pracę od 7000 zł do 8000 zł netto,
  • kontrakt B2B od 12000  zł netto do 13 500 zł netto,
  • staranne wdrożenie w produkt i firmę, bo bardzo zależy nam na Twoim sukcesie w naszej firmie,
  • nie tylko pracę w dynamicznym zespole, który zapewne znasz z większości ogłoszeń:) Zapewnimy Ci prawdziwy rozwój. Będziesz miał możliwość uczestniczyć w ciekawych projektach i okazję na wymianę wiedzy z kompetentnymi ludźmi z naszej firmy, którzy przedstawią Ci produkt z różnych punktów widzenia. Programiści, produktowcy, menedżerowie, handlowcy, właściciele i wiele innych kompetencji - każdy chętnie dzieli się wiedzą,
  • po okresie próbnym chętnie zainwestujemy w Twój rozwój, oferując bezpłatne lekcje języka angielskiego, finansując kursy, szkolenia lub studia podyplomowe,
  • elastyczny czas pracy - możesz rozpocząć pracę między 7.00 a 10.00 i zakończyć po przepracowaniu 8 h.
  • otwarte i bezpośrednie relacje z przełożonymi i właścicielami,
  • pracujemy w środowisku chmurowym - Google Workspace, Jira, Confluence, Freshworks,
  • masz realny wpływ na swoje narzędzia pracy - telefon, komputer możesz wybrać sobie sam,
  • masz również wpływa na kształt procesów w których pracujesz - oczekujemy Twojej pomocy w ciągłym udoskonalaniu naszej organizacji,
  • współtworzenie kameralnej (około 40 osób) i nowoczesnej firmy w technologicznej, bardzo rozwojowej branży,
  • pakiet benefitów - bezpłatne obiady, multisport,.

Jak wygląda nasz proces rekrutacyjny?

Etap 1. Analiza Twojego CV. Naprawdę czytamy dokładnie wszystko, co napisałeś/napisałaś. Bez względu na to, czy Twoje CV nas zainteresuje, czy nie, otrzymasz od nas odpowiedź o tym czy przeszedłeś/przeszłaś dalej.

Etap 2:  To maksymalnie 30 minutowa rozmowa telefoniczna. Bez obaw, nie zadzwonimy do Ciebie bez zapowiedzi, damy Ci znać, że zainteresowało nas Twoje CV  i zaproponujemy termin. Rozumiemy, że najprawdopodobniej pracujesz, dlatego rozmowy odbywają najczęściej w godzinach popołudniowych.

Etap 3: To 2 godzinne spotkanie na żywo w biurze w Pisarzowej, podczas którego sprawdzimy Twoje umiejętności, oraz damy przestrzeń na poznanie się wzajemnie. Zależy nam aby obie strony mogły świadomie podjąć decyzje o potencjalnej współpracy. Przejście do kolejnego etapu oznacza, że przekażemy Ci do wykonania “zadanie domowe”. Z naszej strony na tym i kolejnym etapie spotkasz około 4 do 5 osób - ale spokojnie, są pozytywnie nastawieni a w sali będą woda i ciastka - zalecamy uzupełnianie płynów i cukru :)

Etap 4. To najdłuższe spotkanie, około 3-4 godzinne na żywo w biurze w Pisarzowej. Na tym spotkaniu prosimy o prezentację “zadania domowego”, oraz w dalszym ciągu skupimy się na poznaniu Twojej wiedzy i umiejętności.

Następnie w ciągu 5 dni damy Ci informację zwrotną wraz z naszą decyzją co do współpracy. Nasz proces rekrutacyjny może wydawać się długi, jednak działamy sprawnie i zazwyczaj nie trwa dłużej niż 2-3 tygodnie od wysłania CV.

Aplikuj korzystając z poniższego formularza lub wysyłając CV na adres: praca@navifleet.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetwarzania zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Navifleet sp. z o. o. ul. Mogilska 43, 31-545 Kraków.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Navifleet sp. z o. o. informacji handlowych za pośrednictwem newslettera. Administratorem danych osobowych jest Navifleet sp. z o. o. ul. Mogilska 43, 31-545 Kraków. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetwarzania zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Akceptuję Politykę prywatności.
Twoje zgłoszenie zostało wysłane. Dziękujemy!
Pojawił się błąd. Sprawdź poprawność wypełnionych pól.