piątek, 16.02.2018, godz. 11:31

Opublikowane przez: w kategorii Domyślna

Rozwój cywilizacji przez stulecia doprowadził do znacznej degradacji lasów w Polsce i Europie, dlatego zaraz po II Wojnie Światowej podjęto działania mające na celu poprawę tej sytuacji. Jedną z tych metod jest certyfikacja drewna polegająca na dokładnej kontroli jego miejsca załadunku i przewozu, a także dalszej obróbki, w wyniku której powstają meble lub materiały papiernicze. W styczniu 2018 podjęliśmy współpracę z czeskim systemem kontroli transportu drewna – WoodAccept, w wyniku której oferujemy nadzór nad transportem tego surowca dla kilkunastu największych przedsiębiorstw drzewnych w Czechach.

wtorek, 09.01.2018, godz. 07:46

Opublikowane przez: w kategorii Domyślna

Monitoring pojazdów GPS odbywa się przy wykorzystaniu zaawansowanego systemu informatycznego, dlatego przy podejmowaniu decyzji o wdrożeniu go we własnej firmie trzeba być szczególnie rozważnym. Różnorodność funkcjonalności jest na tyle wysoka, że bardzo łatwo pominąć te najbardziej istotne z punktu widzenia korzyści dla firmy płynących ze stabilnego działania systemu. Aby dobrze wybrać odpowiedni dla siebie system wystarczy zapoznać się z kilkoma przydatnymi wskazówkami, które skutecznie podpowiedzą, jak sprawić by tani monitoring pojazdów faktycznie taki był.

czwartek, 04.01.2018, godz. 11:56

Opublikowane przez: w kategorii Domyślna

Tachografy cyfrowe to urządzenia rejestrujące aktywność kierowcy oraz przebytą przez niego drogę. Zgodnie z obowiązującym nas prawem krajowym i wspólnotowym, każdy pojazd o macie całkowitej przekraczającej 3,5 tony musi być wyposażony w tachograf. Zgodnie z przepisami, wszystkie pojazdy, których pierwsza rejestracja nastąpiła po 1 maja 2006 roku muszą być wyposażone w tachograf cyfrowy.

poniedziałek, 18.09.2017, godz. 11:54

Opublikowane przez: w kategorii Domyślna

Misją Navifleet jest optymalizowanie pracy naszych Klientów. Chcemy, by inwestycja w system monitoringu pojazdów była wykorzystywana na 100%, dlatego też stworzyliśmy wewnętrzny Dział Rozwoju, który dba o to, by aplikacja do śledzenia pojazdów była sukcesywnie rozwijana o dodatkowe, atrakcyjne funkcjonalności. Chcemy, by każda funkcja, jaką tworzymy była użyteczna dla naszych użytkowników, dlatego zdecydowaliśmy się na uruchomienie tej specjalnej serii artykułów szkoleniowych, w których przygotowaliśmy poradnik dla początkujących użytkowników aplikacji Navifleet.

Skontakuj się z nami!
Bądź na bieżąco
z nowymi artykułami!
+Subskrybuj