Wciśnij enter, aby wyszukać
Navifleet blog / Case study

Case study

Jesteśmy kreatywnym zespołem i bardzo lubimy realizować trudne wyzwania. Potrafimy realizować zaawansowane projekty informatyczne od zaledwie zalążku idei po gotowy, namacalny produkt. Poznajemy wizję i przy ścisłej współpracy z Klientami przygotowujemy konkretną funkcjonalność, moduł lub nawet cały system informatyczny, który rozwiązuje realny problem. W swoim portfolio mamy realizacje systemów carsharingowych, delegowania zadań, kontroli dostaw, rejestracji czasu pracy i wielu innych. Wdrożenie monitoringu GPS to dopiero początek.

Case study
Integracja z WoodAccept – czeską platformą do zarządzania transportem drewna

Rozwój cywilizacji przez stulecia doprowadził do znacznej degradacji lasów w Polsce i Europie, dlatego zaraz po II Wojnie Światowej podjęto działania mające na celu poprawę tej sytuacji. Jedną z tych metod jest certyfikacja drewna polegająca na dokładnej kontroli jego miejsca załadunku i przewozu, a także dalszej obróbki, w wyniku której powstają meble lub materiały papiernicze. W styczniu 2018 podjęliśmy współpracę z czeskim systemem kontroli transportu drewna – WoodAccept, w wyniku której oferujemy nadzór nad transportem tego surowca dla kilkunastu największych przedsiębiorstw drzewnych w Czechach.

Branża GPS, Case study
Połączenie technologii GPS, GSM i RFID w nowoczesnym transporcie i spedycji

Transport i spedycja stawia coraz większe wymagania w dziedzinie telematyki i monitoringu GPS. Wraz z rozwojem transportu i logistyki pojawiły się problemy, z którymi wbrew pozorom nie jest łatwo sobie poradzić. Firmy logistyczne obsługują coraz więcej zleceń, powiększają swoją flotę o kolejne naczepy, które jeżdżą po drogach całej Europy.

Case study
Case-Study vol.2. Czyli jak NaviFleet wykrywa spadki napięcia.

Jak powszechnie wiadomo monitoring spod znaku NaviFleet to uniwersalne narzędzie umożliwiające wszechstronny nadzór flotą pojazdów. Jednakże są sytuację, gdy stabilne działanie systemu może zakłócić szereg...

Case study
NaviFleet- „ w służbie…gastronomii”

Wśród opinii publicznej utarło się przekonanie, iż monitoring GPS jest skutecznym narzędziem zarządzania flotą, dla firm z branży transportowej. Chcielibyśmy ten schemat myślowy przełamać przedstawiając...

Case study
Odpowiednia sonda paliwa i problemy codziennych montaży

Kontrola paliwa to realna oszczędność, a każdy litr to ponad 5 zł oszczędności. O tym jak dobrze wybrać sondę i czy w ogóle ją wybierać opowiem na bazie własnych doświadczeń z różnymi przypadkami.

Branża GPS, Case study
Monitoring pojazdów rekreacyjnych – Nowość!

Navifleet to nie tylko monitoring „4 kółek”. Dzięki zastosowaniu specjalnych urządzeń odpornych na wilgoć i zapylenia, Navifleet umożliwia monitoring zarówno na lądzie jak i na wodzie oraz w przestworzach.