Wciśnij enter, aby wyszukać
Navifleet blog / Branża GPS  / Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski: Podsumowanie sezonu 2015

Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski: Podsumowanie sezonu 2015

Motoryzacja to nasza codzienność. Potrafimy zarządzać procesami transportowo-spedycyjnymi, monitorować eksploatację środków transportu, optymalizować je i przynosić naszym klientom ogromne zyski z zaoszczędzonych pieniędzy. Jak wiadomo, prócz pieniędzy w życiu liczy się jeszcze dobra zabawa i codzienna pogoda ducha – na to też trzeba pracować. W Navifleet znaleźliśmy sobie źródło dobrej zabawy maksymalnie blisko naszego codziennego życia w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski.

087fot. 1 Stanowisko Andrzeja Szepieńca i Navifleet na GSMP w Limanowej.

096
fot. 2 Dekoracja zwycięzców, trzecia lokata dla Andrzeja Szepieńca, odcinek GSMP w Limanowej.

151fot. 3 Dekoracja zwycięzców, tym razem do utrzymania prestiżowego pucharu za 1. miejsce potrzeba było rąk do pomocy 🙂

 

 Rok 2015 w GSMP

Nasza przygoda z rajdami samochodowymi rozpoczęła się przeszło 2 lata temu, kiedy to dzięki jednemu z naszych klientów poznaliśmy zawodnika GSMP – Andrzeja Szepieńca.

Od tamtego spotkania regularnie wspieramy jego działania w rajdach samochodowych. Dzisiaj Andrzej Szepieniec i jego Mitsubishi Lancer to jeden z najbardziej rozpoznawalnych duetów wśród sympatyków rajdów samochodowych. Ubiegły rok – 2015 przyniósł wiele emocji i wrażeń. Przez cały sezon mieliśmy przyjemność kibicować naszemu sportowcowi na siedmiu wyścigowych wydarzeniach i aż czternastu rundach. W sezonie nasz ulubiony zawodnik i jego samochód oznaczony firmowymi barwami  Navifleet aż trzykrotnie osiągał najlepsze czasy, a to oznacza, że aż trzykrotnie mogliśmy gratulować mu pierwszego miejsca na podium.

144fot. 4 Zdjęcie z trasy

108
fot. 5 Zdjęcie z trasy


201 (1)
fot. 6  Zdjęcie z trasy


224
fot. 7 Zdjęcie z trasy


208
fot. 8 Zdjęcie z trasy

Podsumowanie sezonu

           Większość wydarzeń GSMP odbywała się w południowej części Polski, choć zdarzyły się wypady nad morze (Grand Prix Sopot-Gdynia) oraz na Słowację (w sierpniu trasa Jankov Vŕšok). Średnio w zawodach brało udział około 54-55 osób. Najbliższy nam sercem i lokalizacją odcinek w Limanowej cieszył się frekwencją ponad 70 zgłoszeń. Limanowska trasa okazała się liderem nie tylko pod kątem popularności wśród zawodników, ale także jak co roku – najdłuższym odcinkiem. Całkowita długość wszystkich tras to 113 km i 635 zakrętów.

           W klasyfikacji generalnej sezonu 2015 nasz zawodnik zdobył zaszczytną, drugą pozycję co czyni go I Wicemistrzem Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski (Zwycięstwo wywalczył Dubai z ekipy 4Turbo, również w Mitsubishi Lancerze).  Trzymamy kciuki za Andrzeja Szepieńca, by kolejny rok przyniósł jeszcze więcej pozytywnych emocji oraz jeszcze więcej zwycięstw.

Andrzeju trzymaj się!

Minigaleria:
231

081

097

221

212

107

173

206

208

211

223

Bądz na bieżąco z nowymi artykułami
Brak komentarzy

Napisz komentarz