NaviFleet- „ w służbie…gastronomii”

Wśród opinii publicznej utarło się przekonanie, iż monitoring GPS jest skutecznym narzędziem zarządzania flotą, dla firm z branży transport

NaviFleet- „ w służbie…gastronomii”
Okiem Navifleet

Wśród opinii publicznej utarło się przekonanie, iż monitoring GPS jest skutecznym narzędziem zarządzania flotą, dla firm z branży transportowej. Chcielibyśmy ten schemat myślowy przełamać przedstawiając nowe rozwiązanie dedykowane dla gastronomii, a w szczególności dla restauracji, które dostarczają zamówienia pod wskazany przez klienta adres. Otóż dzięki zainstalowaniu lokalizatora GPS w pojeździe dostawcy, klient składając zamówienie przez Internet, ma możliwość śledzenia pozycji pojazdu ze swoim zamówieniem, w czasie rzeczywistym. Rozwiązanie jest obecnie w fazie testów pod względem badania zapotrzebowania na taką usługę wśród branży gastronomicznej. Realizacja tego projektu uzależniona od pozytywnej opinii osób bezpośrednio zainteresowanych tematem, czyli właścicieli restauracji, pizzerii itp. Dlatego też by zachęcić Państwa do wyrażenia opinii w tym temacie zapraszam do zapoznania się listą korzyści, które niesie za sobą wdrożenie w/w rozwiązania.Oto lista Twoich korzyści:Wnosisz do branży kompletną świeżość i zyskujesz przewagę marketingową nad konkurencją.Innowacyjność jest gwarantem sukcesu w każdej branży, szczególnie jeśli występuje w niej duża konkurencja. Dla tego też warto szukać nisz rynkowych dla produktów i usług, które pomogą Ci wyróżnić się na tle konkurencji. Właśnie taką niszą może być widok postępu dostawy, dzięki której klient śledzi na mapie, gdzie przemieszcza się dostawca z jego zamówieniem.Zyskujesz potencjalnych klientów, którzy będą chcieli spróbować twoich potraw oraz śledzenia dostawy.

W 21 wieku czas stał towarem deficytowym. W związku z tym większość ludzi chce załatwiać możliwie jak najwięcej spraw przez Internet. Dzięki temu właśnie powstały systemy zamówień on-line, które NaviFleet zamierza wzbogacić o widok postępu dostawy. Takie wdrożenie umożliwi zainteresowanie Twoją ofertą osoby, które lubią nowinki techniczne oraz oczywiście smaczne jedzenie J

Kontrolujesz swojego dostawcę i dostajesz odpowiedź na pytanie ”Co tak długo robiłeś”

Oprócz „nowej jakości” jaką wnosisz do swojej branży, dostajesz także możliwość kontrolowania pracy Twoich kierowców. Już w pierwszych tygodniach dostrzeżesz, że Twoje samochody palą mniej, a realizacja zamówień odbywa się szybciej. Reasumując dostajesz za niewielką cenę, potężne narzędzie pozwalające na redukcje kosztów, oraz promocję firmy w Internecie, który w obecnych czasach jest najskuteczniejszym medium reklamowym.

Zarządzasz dostępnością widoku Twoich pojazdów w systemie oraz nazywasz numerami zamówienia.

Klient widzi tylko pozycję dostawcy, który posiada jego zamówienie, wyłącznie w trakcie dostawy z poziomu Twojej strony www. Ponadto dostajesz dostęp do platformy lokalizacyjnej NaviFleet, dzięki której możesz efektywniej zarządzać pojazdami.

Opisany powyżej system wytycza nową drogę rozwoju, zarówno dla branży lokalizacyjnej jak i gastronomicznej. Szereg korzyści jakie daje opisane rozwiązanie z pewnością zainteresuje wielu restauratorów. Dlatego, jeśli prowadzisz lokal gastronomiczny, który dostarcza zamówienia klientom, możesz przekazać nam swoje opinie bądź sugestie, które pomogą nam jeszcze lepiej sprostać Twoim oczekiwaniom.

Chcesz otrzymać wsparcie w zarządzaniu flotą?

Umów się na bezpłatną konsultację floty z Piotrem, naszym szefem rozwoju produktu, który ramię w ramię pracuje z flotowcami i instruktorami techniki doskonalenia jazdy.