nas

Navifleet to zespół zapalonych i doświadczonych specjalistów: handlowców, doradców, programistów, techników oraz monterów, którzy z pasją wykorzystują swoje doświadczenie i umiejętności, aby służyć radą i pomocą obecnym i przyszłym Klientom. Jesteśmy świadomi swoich możliwości i pewni produktu, który oferujemy, dlatego nie boimy się wyzwań, jakie stawia przed nami stale rosnąca konkurencja oraz coraz większe wymagania potencjalnych Nabywców.

Navifleet to marka prężnie działającej firmy informatycznej Intellect, która działa na rynku od ponad 10 lat. Stworzyliśmy stabilny, a jednocześnie prosty w obsłudze system, który budowaliśmy skrupulatnie od podstaw z dbałością o każdy szczegół, w myśl naszego hasła przewodniego „w służbie oszczędności”.

3 lata temu rynek usług telemetrycznych po raz pierwszy usłyszał o produkcie, jakim jest Navifleet. Przez kolejne lata działalności stawialiśmy coraz mocniejsze kroki, a Navifleet rosło w siłę. W tym momencie obsługujemy ponad 5 tyś pojazdów, a nazwa Navifleet jest rozpoznawalna nie tylko na terenie Polski – z naszego monitoringu GPS korzystają także klienci z Niemiec, Austrii czy Republiki Czeskiej, a monitorowane przez nas pojazdy poruszają się po terenie Afryki czy Dalekiego Wschodu.

Systematycznie wdrażamy nowe funkcje oraz nowoczesne technologie. Uważamy, że nie można zbudować dobrego systemu monitoringu pojazdów bez zrozumienia potrzeb Klienta. Dlatego wszystkie uwagi i potrzeby Klientów traktujemy jako niezwykle cenne i staramy się zaprojektować rozwiązania, które przyniosą oczekiwaną użyteczność.

Zobacz prezentację systemu:

Skontakuj się z nami!
Bądź na bieżąco
z nowymi artykułami!
+Subskrybuj