Wciśnij enter, aby wyszukać
Navifleet blog / Pojazdy osobowe  / Ochrona antykradzieżowa pojazdu Navifleet

Ochrona antykradzieżowa pojazdu Navifleet

Coraz częściej słyszymy o kradzieżach pojazdów, łupem złodziei padają samochody osobowe, ciężarowe, maszyny rolnicze. Podobno nie ma stuprocentowo pewnych zabezpieczeń, ale dzięki zastosowaniu systemu monitoringu GPS Navifleet w znacznym stopniu zmniejszysz ryzyko kradzieży, a w razie jego wystąpienia szybko zlokalizujesz skradziony pojazd.

Złodzieje często typują oraz długo „obserwują” pojazd który chcą sobie przywłaszczyć, rzadko są to przypadkowe pojazdy, łupem złodziei najczęściej padają popularne marki.  40 sekund to przeciętny czas jaki potrzebuje złodziej aby dostać się do pojazdu, zdezaktywować zabezpieczenia i odjechać pojazdem.

Aby ukraść pojazd, złodziej musi wykonać jedną z czynności, która z łatwością zostanie wychwycona przez system ochrony antykradzieżowej Navifleet. Może to być  włamanie do wnętrza samochodu, próba jego uruchomienia, czy wręcz załadowanie samochodu na lawetę. Właściciel pojazdu zostanie natychmiast powiadomiony za pomocą SMS lub e-mail o wystąpieniu takiego zdarzenia.

Jak to działa?

Navifleet przez 24 godziny na dobę „obserwuje” Twój pojazd. W przypadku wykrycia próby włamania, nieautoryzowanego odpalenia pojazdu bądź uruchomienia alarmu, system natychmiast wysyła powiadomienie SMS/email do właściciela pojazdu. W przypadku wykrycia takiego zdarzenia, użytkownik może zdalnie odciąć zapłon za pośrednictwem komendy SMS wysyłanej do urządzenia, co pozwoli na unieruchomienie pojazdu. Dzięki zastosowaniu specjalnych urządzeń, jesteśmy w stanie wykryć czy samochód nie jest właśnie holowany, dodatkowo jeśli zdefiniujesz własną strefę (np. dom lub parking) zostaniesz natychmiast powiadomiony o opuszczeniu strefy przez pojazd.

zab

Dzięki zastosowaniu monitoringu GPS, możesz spać spokojnie – Twój pojazd jest monitorowany 24/365.

Bądz na bieżąco z nowymi artykułami
Brak komentarzy

Napisz komentarz