Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 

Monitoring GPS Białystok

Jesteś przedsiębiorcą w Białymstoku lub okolicy? Na pewno zauważyłeś, że koszty eksploatacji pojazdów firmowych ciągle się zwiększają. Jednak coraz wyższe ceny paliwa i usług to nie jedyne powody rosnących wydatków Twojej firmy. Z Navifleet zyskasz pełną kontrolę nad tym, w jaki sposób są wykorzystywane Twoje firmowe samochody oraz sprawdzisz czy pracownicy pracują efektywnie. Dodatkowo zyskasz pewność, że dbasz o bezpieczeństwo swojej floty.

Nasz zakres usług jest szeroki i dostosowany do potrzeb klientów. Oferujemy:

  • Rozwiązania zabezpieczające przed kradzieżą, czyli dodatkowe immobilizery oraz system odłączenia zapłonu przez SMS.
  • Monitoring GPS, zapewniający wgląd w lokalizacje pojazdów, przebyte trasy oraz parametry jazdy – w czasie rzeczywistym i w postaci raportów;
  • Sondy paliwa zabezpieczające przed nieuczciwymi praktykami pracowników.

System monitoringu pojazdów Navifleet pozwala na kontrolowanie zarówno samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych jak i specjalistycznych maszyn oraz pojazdów. Dodatkowo dostarcza informacje, które mogą być wykorzystane do zwiększania efektywności pracy zespołu.

Nasze rozwiązania są elastyczne i indywidualnie dobierane do potrzeb zamawiającego. Z oferty Navifleet korzystają klienci indywidualni, małe firmy oraz duże przedsiębiorstwa.

Napisz do nas, a pomożemy Ci zoptymalizować pracę kierowców i zmniejszyć koszty paliwa. To wszystko przełoży się nawet na 20% oszczędności. Dodatkowo uchronisz swoje pojazdy przed kradzieżą. Nasz obszar działania to Białystok i całe województwo podlaskie.