Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 

Monitoring GPS Gdańsk

Prowadzisz firmę w Gdańsku lub okolicy i zastanawiasz się, jak zmniejszyć koszty prowadzenia swojego biznesu? A może chciałbyś zabezpieczyć swój prywatny samochód przed kradzieżą? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązania z zakresu monitoringu pojazdów i specjalistycznych maszyn.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Oferujemy systemy GPS, które pozwalają kontrolować trasy jakie pokonują kierowcy, a także umożliwiają śledzenie parametrów jazdy. Dzięki monitoringowi zoptymalizujesz pracę pracowników. Ponadto, za sprawą specjalnej aplikacji, będziesz miał ciągły dostęp do danych w czasie rzeczywistym.

Z pomocą dodatkowego immobilizera oraz systemu odłączenia zapłonu zwiększysz ochronę swoich pojazdów przed kradzieżą. Możesz w ten sposób zabezpieczyć samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, a także specjalistyczne maszyny.

Z kolei dzięki sondzie paliwa wyeliminujesz nielegalne i nieetyczne praktyki Twoich pracowników.

Wgląd w informacje z zamontowanych systemów będziesz miał w każdym miejscu. Wystarczy tylko dostęp do Internetu i nasza aplikacja, aby monitorować pojazdy i pracowników. Nasze rozwiązania pozwalają zmniejszyć nawet o 20% koszty związanie z utrzymywaniem i użytkowaniem floty pojazdów. Umożliwiają także optymalne planowanie pracy podległych kierowców.

Czy nadal masz wątpliwości? Zadzwoń do nas. W Navifleet zaproponujemy indywidualne rozwiązania – idealnie pasujące do Twoich potrzeb. Następnie zamontujemy i skonfigurujemy urządzenia. Nasz obszar działania to Gdańsk i okolice.