Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 

Monitoring GPS Katowice

Katowice i całe województwo śląskie znajdują się wysoko w statystykach kradzieży samochodów. W samym roku 2017 zgłoszono tutaj ponad 1200 kradzieży aut. Czy zastanawiałeś się, w jaki sposób możesz zabezpieczyć swoje samochody prywatne oraz służbowe?

Idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z kompleksowej oferty Navifleet. Dzięki naszym urządzeniom zwiększysz bezpieczeństwo swoich pojazdów. Ochronę zagwarantuje dodatkowy immobilizer i odcięcie zapłonu przez SMS. Z kolei system GPS pozwali na szybkie odnalezienie skradzionego pojazdu.

To nie wszystkie zalety naszych urządzeń. Dopasowany do Twoich potrzeb system monitoringu pojazdów sprawdzi się w zarządzaniu firmą i zminimalizuje koszty eksploatacji floty pojazdów.

Co dokładnie zyskasz, korzystając z naszej oferty?

  • Przy użyciu sond paliwa będziesz mógł zmniejszyć koszty związane z użytkowaniem pojazdów każdego typu. Zweryfikujesz także, czy nie jesteś okradany przez swoich pracowników.
  • Za pomocą GPS będziesz mógł sprawdzić parametry jazdy i trasy wybierane przez Twoich kierowców. To potężny system informacji, który pozwoli na analizę i optymalizację pracy kierowców, a także natychmiastową reakcję w razie nieprawidłowości.

Nasze systemy Naviflleet to rozwiązanie dla Ciebie, jeśli zastanawiasz się jak zabezpieczyć samochody prywatne, flotę firmową lub specjalistyczne urządzenia przed kradzieżą. Pomożemy Ci także, jeśli chcesz zwiększyć efektywność pracowników oraz zmniejszyć koszty prowadzenia działalności.

Skontaktuj się z naszym konsultantem. W Navifleet poznamy Twoje oczekiwania, a następnie pomożemy Ci dobrać odpowiedni system monitoringu lub zabezpieczeń i zamontujemy oraz skonfigurujemy wszystkie urządzenia. Nasz obszar działania to Katowice i całe województwo śląskie.