Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 

Monitoring GPS Kielce

Czy zastanawiałeś się, w jaki sposób możesz zmniejszyć koszty związane z eksploatacją samochodów i specjalistycznych maszyn oraz lepiej kontrolować pracę kierowców? Z odpowiedzią na te pytania przychodzi firma Navifleet. Nasz system monitoringu pojazdów pozwala osiągnąć nawet do 20% oszczędności na kosztach paliwa. Obszar działania Navifleet to Kielce i całe województwo świętokrzyskie.

Czym się zajmujemy?

Oferujemy szereg kompleksowych rozwiązań, które dostosowujemy do potrzeb zamawiających, np.

  • Urządzenia GPS, dzięki którym nasi klienci mogą sprawdzać trasy i parametry jazdy kierowców – również w czasie rzeczywistym. System pozwala na optymalizację pracy pracowników, a także na reagowanie na bieżące problemy.
  • Systemy zabezpieczeń, w skład którego wchodzą dodatkowy immobilizer i system odcięcia zapłonu poprzez SMS, chroniące samochody i specjalistyczne maszyny przed kradzieżą.
  • Sondy paliwa, które umożliwiają kontrolowanie i analizowanie zużycia paliwa.
  • Intuicyjne aplikacje, do których użytkownicy mają dostęp online.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasze usługi przynoszą liczne korzyści zarówno przedsiębiorcom, jak i osobom prywatnym. Pozwalają m. in. na zwiększenie efektywności pracowników, tworzenie efektywnych strategii wykorzystywania floty pojazdów, a także chronią samochody przed kradzieżą.

Jesteśmy otwarci na potrzeby każdego klienta, dlatego dostosowujemy oferty do indywidualnych oczekiwań zamawiających. Świadczymy także usługi z zakresu montażu i konfiguracji urządzeń Navifleet. Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną konsultacje na terenie Kielc lub okolic.