Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 

Monitoring GPS Kraków

Prowadzisz firmę na terenie Krakowa lub w okolicy? A czy masz pewność, że Twoje pojazdy firmowe są wykorzystywane w prawidłowy i ekonomiczny sposób? Z Navifleet zyskasz pełną kontrolę nad swoją flotą pojazdów oraz maszynami drogowymi, budowlanymi i tym podobnymi.

Co możemy zrobić dla Twojej firmy?

Nasza kompleksowa oferta pozwoli Ci w efektywny sposób zarządzać firmową flotą pojazdów. Co możesz zyskać, korzystając z naszych usług?

  •  Oszczędność na kosztach paliwa (nawet do 20%)
  •  Kontrolę nad eksploatacją pojazdów i maszyn
  •  Zwiększenie efektywności pracy kierowców
  •  Zabezpieczenie pojazdów i maszyn przed kradzieżą.

Jak działają usługi Navifleet?

System monitorowania pojazdów Navifleet oferuje szereg opcji, ułatwiających zarządzanie flotą i pracownikami, planowanie tras oraz optymalizowanie kosztów. Dzięki niemu zyskasz między innymi możliwość weryfikacji historii przejechanych tras, parametrów jazdy oraz dokładnego czasu pracy poszczególnych kierowców.

Kolejnym udogodnieniem, które sprawdzi się w każdej firmie, jest sonda paliwa. Z jej pomocą sprawdzisz, czy nie generujesz niepotrzebnych kosztów, a Twoi pracownicy są wobec Ciebie uczciwi. Oferujemy także lokalizatory GPS, dzięki którym zoptymalizujesz wydatki na eksploatację pojazdów.

Nasze urządzenia dają Ci pewność, że efektywnie zarządzasz firmowymi samochodami i maszynami.

Dla kogo skierowana jest oferta Navifleet?

Oferujemy montaż naszych urządzeń zarówno w Krakowie, jak i w całym województwie małopolskim. Systemy Navifleet można zamontować w samochodach ciężarowych, dostawczych oraz osobowych. Możesz wykorzystasz je także w specjalistycznych maszynach budowlanych i drogowych.

Mieszkasz w Krakowie lub w innej miejscowości na terenie województwa małopolskiego i szukasz ekspertów od wdrożeń systemów monitorujących pojazdy? Zadzwoń lub napisz do nas, my zajmiemy się resztą.