Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 

Monitoring GPS Łódź

Twoja działalność z roku na rok generuje coraz wyższe koszty? Jesteś przedsiębiorcą z Łodzi lub województwa łódzkiego? Nasza oferta pomoże Ci zmniejszyć koszty utrzymania samochodów i specjalistycznych pojazdów nawet o 20%!

Czym się zajmujemy?

Oferujemy rozwiązania z zakresu monitoringu pojazdów, dzięki którym poczynisz znaczne oszczędności, ale również zweryfikujesz pracę swoich pracowników i zwiększysz ich efektywność. Dodatkowo zabezpieczysz swoje pojazdy i maszyny przed kradzieżą.

Do kogo skierowane są usługi Navifleet?

Nasze rozwiązania są dedykowane osobom prywatnym i klientom biznesowym. Konsultant Navifleet pomoże Ci dobrać odpowiednie urządzenia – idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Oferujemy systemy i urządzenia typu:

  • Monitoring GPS, dzięki któremu będziesz mógł sprawdzić parametry jazdy i trasy wybierane przez Twoich kierowców.
  • Sondy paliwa, które wyeliminują nieuczciwe praktyki pracowników.
  • Immobilizery i systemy odłączenia zapłonu – zabezpieczające przed ewentualną kradzieżą Twojego mienia.

Nasze system pozwolą Ci na śledzenie wszelkich parametrów na żywo z pomocą prostej w obsłudze aplikacji. Na wszystkie nieprawidłowości będziesz mógł reagować już od momentu zamontowania naszego systemu monitoringu pojazdów. Ponadto otrzymasz dokładne raporty, które pozwolą Ci przeanalizować pracę Twoich kierowców i wybrać optymalny sposób zarządzania flotą pojazdów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Konsultanci Navifleet odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą dobrać najlepsze rozwiązania. Łódź i okolice to główny obszar naszych usług.