Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 

Monitoring GPS Lublin

Wiemy jak wiele wyzwań stoi przed właścicielami firm i z iloma problemami spotykają się każdego dnia. Nasza oferta stworzona jest z myślą o realnych potrzebach przedsiębiorców. Rozwiązania Navifleet pozwalają zyskać większą kontrolę nad pracownikami, optymalizować wydatki i chronić mienie. Nasze usługi obejmują Lublin i okolice.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Oferujemy specjalistyczny i zarazem prosty w obsłudze system do monitoringu pojazdów, w tym również tych specjalistycznych. Nasza oferta obejmuje trzy główne elementy:

  • System GPS, z pomocą którego zweryfikujesz trasy wybierane przez kierowców, jak również parametry jazdy.
  • Sondy paliwa, które pomogą Ci wyeliminować ewentualne złe praktyki pracowników.
  • Immobilizery oraz systemy odcięcia zapłonu, które zabezpieczą Twoją flotę przed kradzieżą.

Przedstawiciel Navifleet pomoże Ci dobrać odpowiednie rozwiązania dla Twojej firmy. Następnie zamontujemy urządzenia i skonfigurujemy je z aplikacją.

Dlaczego warto wybrać usługi Navifleet?

Dzięki systemom Navifleet możesz zmniejszyć koszty działalności związane z pojazdami nawet o 20%. Dodatkowo będziesz w stanie zweryfikować efektywność swoich pracowników. Wszelkie informacje otrzymasz online, za pomocą naszej aplikacji. Program Navifleet umożliwia również tworzenie zaawansowanych raportów, które ułatwią optymalizację pracy pracowników czy zaplanowanie wydatków.

Oferta Navifleet jest skierowana do przedsiębiorców i osób prywatnych, które chcą zabezpieczyć swój pojazd przed kradzieżą.

Nie czekaj, skonsultuj się z naszymi pracownikami, którzy dobiorą odpowiednie urządzenia do Twoich potrzeb. Nasz obszar działania do Lublin i całe województwo lubelskie.