Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 

Monitoring GPS Olsztyn

Navifleet oferuje nowoczesne systemy monitoringu pojazdów każdego typu: od samochodów osobowych, po specjalistyczne maszyny budowlane. Dzięki punktom mobilnym jesteśmy w stanie zamontować urządzenia w dowolnym miejscu. Działamy w Olsztynie, jak i całym województwie warmińsko-mazurskim.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Dzięki rozwiązaniom Navifleet zyskasz pełną kontrolę nad pojazdami Twojej firmy. Przy użyciu sond paliwa zweryfikujesz ilość zużywanego paliwa. Z kolei z pomocą systemu GPS będziesz mógł dokładnie kontrolować pracę swoich kierowców. 

Nasz system monitoringu dostarczy Ci informacji na temat tras przejazdu i parametrów jazdy pracowników. Informacje te możesz skutecznie wykorzystać zwiększając efektywność kierowców oraz zmniejszając koszty eksploatacji pojazdów. Dane dostarczane są na żywo, a także poprzez dokładne raporty.

Z naszymi urządzeniami zabezpieczysz także samochody oraz specjalistyczne maszyny przed kradzieżą. Osiągniesz to za pomocą dodatkowych immobilizerów i systemu odcięcia zapłonu.

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Z naszych usług korzystają duże przedsiębiorstwa, małe firmy i osoby prywatne. Wiemy, jak ważne jest dobranie rozwiązań do potrzeb klienta, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Oferujemy kompleksową obsługę: doradzamy, montujemy, konfigurujemy systemy.

Nie czekaj, zadzwoń do nas lub napisz już dzisiaj! Nasi pracownicy doradzą Ci przy wyborze urządzeń niezbędnych dla Twojej działalności i zamontują systemy. Obszar działania Navifleet to Olsztyn i okolice.