Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 

Monitoring GPS Opole

W 2017 roku Opole zanotowało wzrost kradzieży względem 2016 roku aż o 29%. Jeśli nie chcesz, by kradzież Twoich pojazdów podniosła te statystyki, a tym samym planujesz lepiej zadbać o bezpieczeństwo swojej floty, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Navifleet oferuje system monitoringu pojazdów, który może okazać się przydatny zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców.

Bezpieczeństwo

W Navifleet zabezpieczamy pojazdy przed kradzieżą za pomocą immobilizerów i systemów odłączenia zapłonu działających przez SMS. Z kolei system GPS sprawi, że odzyskanie samochodu będzie proste i szybkie.

Oszczędność

Dodatkowo, z myślą o klientach posiadających w swym użytkowaniu pojazdy osobowe, ciężarowe, oraz specjalistyczne, oferujemy systemy monitoringu pomagający zmniejszyć koszty eksploatacji floty pojazdów nawet do 20%!

  • Za pomocą GPS będziesz w stanie sprawdzić trasy podróży swoich pracowników oraz parametry ich jazdy.
  • Z kolei sondy paliwa wyeliminują ewentualne ubytki paliwa niezwiązane z wykonywaną działalnością.

Do tych wszystkich informacji uzyskasz dostęp na żywo, ponieważ całość będzie analizowana i wyświetlana za pomocą naszej aplikacji.

Wygoda

Nasza oferta jest kompleksowa i elastyczna. Analizujemy potrzeby klientów i na tej podstawie dobieramy idealne rozwiązania. Następnie montujemy urządzenia Navifleet i konfigurujemy z aplikacjami.

Jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości napisz lub zadzwoń, a pracownicy Navifleet odpowiedzą na wszystkie pytania. Nasz obszar działania to Opole i całe województwo opolskie.