Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 

Monitoring GPS Poznań

W Navifleet oferujemy specjalistyczne systemy monitoringu pojazdów, które indywidualnie dopasowujemy do potrzeb klientów. Jeśli mieszkasz lub prowadzisz działalność w Poznaniu i jego okolicach, możesz przemyśleć skorzystanie z naszej oferty.

Odpowiedz sobie na pytanie: czy masz stuprocentową pewność, że Twoi pracownicy są w stosunku do Ciebie uczciwi? Czy wykonują swoją pracę w optymalny sposób i nie generują dodatkowych kosztów, których można uniknąć? Czy Twoja flota pojazdów, specjalistyczne urządzenia lub samochód prywatny są dobrze zabezpieczone? Czy trasy wyznaczane są w optymalny sposób, a kierowcy jeżdżą zgodnie z zasadami „eko-driving”?

Zakładamy, że nie masz takiej pewności. Ale nasi pracownicy pomogą Ci zaradzić na ten problem. Dzięki skorzystaniu z naszej szerokiej oferty:

  • Zyskasz pewność, że nie jesteś okradany – pomogą Ci w tym systemy monitoringu oraz sondy paliwa;
  • Sprawdzisz, czy Twoi pracownicy wykonują swoją pracę efektywnie – pomoże Ci w tym monitoring GPS, który rejestruje parametry jazdy i przebieg tras;
  • Skutecznie zabezpieczysz swoje pojazdy przed kradzieżą – dokonasz tego za pomocą immobilizerów i systemu odcięcia zapłonu.

Do wszystkich informacji będziesz mieć dostęp on-line, na żywo, dlatego na wszelkie nieprawidłowości zareagujesz od razu. Do Twojej dyspozycji będą także raporty, które ułatwiają optymalizację pracy pracowników i wprowadzenie korzystnych zmian dotyczących eksploatacji pojazdów. Z naszymi urządzeniami zyskasz lepszą kontrolę nad swoją flotą.

Nasz obszar działania to Poznań i okolice. Zapraszamy do kontaktu!