Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 

Monitoring GPS Rzeszów

Twoja konkurencja  w Rzeszowie i okolicach oferuje coraz niższe ceny usług, a Ty zastanawiasz się jak to możliwe? Prawdopodobnie osiągają taki efekt dzięki minimalizacji kosztów własnych. Ty również możesz zmniejszyć koszty eksploatacji pojazdów, poprawić efektywność pracowników i tym samym zwiększyć konkurencyjność swojej oferty.

To wszystko jest możliwe z systemami monitoringu pojazdów Navifleet. Oferujemy innowacyjne rozwiązania, służące redukcji kosztów oraz kontroli pracy kierowców. Co możesz osiągnąć, dzięki naszym urządzeniom?

Instalacja systemów GPS umożliwi Ci kontrolę tras oraz parametrów jazdy kierowców. Z kolei sonda paliwa pomoże wykryć ewentualne nadużycia Twoich pracowników. Oferujemy również immobilizery oraz systemy odłączenia zapłonu przez SMS. Dzięki tym elementom zabezpieczysz swoje pojazdy przed kradzieżą.

Z Navifleet zoptymalizujesz pracę podległego zespołu, a także zmniejszysz zużycie paliwa. Możesz oszczędzić nawet do 20% na kosztach eksploatacji firmowej floty pojazdów. Dodatkowo nasz system pozwoli Ci na kontrolę w każdym miejscu i czasie, ponieważ wyniki są widoczne od razu, za pomocą intuicyjnej aplikacji.

Nasza oferta jest skierowana do firm oraz klientów indywidualnych. Urządzenia Navifleet stosuje się w pojazdach osobowych, dostawczych, ciężarowych i specjalistycznych maszynach, np. budowlanych.

Napisz do nas lub zadzwoń, a my zaproponujemy Ci najbardziej efektywne rozwiązania i zamontujemy system monitoringu pojazdów w Twoim samochodzie. Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów, dlatego każdy system dobieramy indywidualnie do wymagań zamawiających. Nasz obszar działania to Rzeszów i całe województwo podkarpackie.