Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 

Monitoring GPS Szczecin

Ceny paliwa z roku na rok rosną. Rząd wprowadza nowe podatki, które dotkną również osoby zamieszkujące Szczecin i okolice. Zastanawiałeś się, czy można coś z tym zrobić? Czy Twoja flota pojazdów i urządzeń mogłaby generować mniejsze koszty?

Co prawda nie mamy wpływu na ceny paliwa, ale urządzenia z gamy Navifleet pozwalają zmniejszyć koszty eksploatacji samochodów osobowych, ciężarowych jak i specjalistycznych nawet do 20%!

Nasz zaawansowany system monitoringu pojazdów w postaci sond paliwa pozwala na wykrywanie nieuczciwych praktyk pracowników. Z kolei system GPS umożliwia sprawdzanie tras i parametrów jazdy kierowców. Te informacje pozwolą Ci zwiększyć efektywność załogi oraz zoptymalizować wykorzystywanie pojazdów.

Dzięki korzystaniu z naszych urządzeń nie będziesz musiał zastanawiać się, czy Twoi pracownicy są wobec Ciebie uczciwi i czy wykonują swoją pracę w optymalny sposób. Wszystkie informacje sprawdzisz na bieżąco, dzięki aplikacji, więc efekty zobaczysz zaraz po zamontowaniu naszych systemów. Każdy dzień zwłoki to dodatkowe koszty, których możesz uniknąć.

Aplikacja dostarczy również szereg raportów, byś mógł dokładnie analizować wszystkie dane i optymalizować eksploatację Twojej floty.

W Navifleet oferujemy także system zabezpieczeń przed kradzieżą. Odcięcie zapłonu SMS-em czy dodatkowy immobilizer zwiększy bezpieczeństwo Twoich pojazdów. Z pomocą GPS bez trudu odnajdziesz samochody w razie kradzieży.

Nasze oferta jest skierowana zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Konsultanci Navifleet dobiorą idealne rozwiązania i zamontują urządzenia w Szczecinie i całym województwie zachodniopomorskim.