Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 

Monitoring GPS Warszawa

Zadbaj o bezpieczeństwo firmowych pojazdów i urządzeń, zwiększając przy tym efektywność ich wykorzystania. Miej kontrolę nad pracownikami oraz minimalizuj wydatki. Skorzystaj z naszej oferty systemów lokalizacyjnych i monitorujących na terenie Warszawy oraz całego województwa mazowieckiego.

Ochrona i kontrola dla Twojej firmy

Z Navifleet zaoszczędzisz pieniądze np. na paliwo i zwiększysz bezpieczeństwo swoich maszyn oraz pojazdów. Dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić:

  • Dzięki dodatkowemu immobiliserowi oraz modułowi odcięcia zapłonu zapewnisz ochronę przed kradzieżą firmowych maszyn i pojazdów
  • Z pomocą sondy paliwa zmniejszysz koszty związane z wydatkami na paliwo
  • System monitoringu pojazdów i lokalizatory GPS umożliwią Ci zoptymalizowanie czasu pracy pracowników
  • Nasze rozwiązania umożliwią Ci wykrywanie nieuczciwych działań pracowników.

Indywidualne podejście i kompleksowe usługi

Wiemy, że każdy przedsiębiorca ma inne potrzeby, dlatego nasi pracownicy pomogą wybrać i dostosować system dopasowany do Twoich wymagań. Przygotowanie oferty poprzedzamy wnikliwym zapoznaniem się z potrzebami klientów. Następnie nasi pracownicy kompleksowo instalują lokalizatory GPS, sondy paliwa czy systemy monitorujące oraz synchronizują je z dedykowanym programem.

Oferta dla firm i osób indywidualnych

Oferta Navifleet skierowana jest do mieszkańców Warszawy i okolic. Z naszych usług korzystają duże firmy, jak i właściciele prywatnych samochodów. Nasze systemy dedykowane są do pojazdów osobowych, ciężarowych i specjalistycznych maszyn.

Napisz do nas lub zadzwoń, a my zajmiemy się resztą.