Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 

Monitoring GPS Wrocław

Navifleet to dostawca innowacyjnych rozwiązań z zakresu ochrony i monitoringu pojazdów. Nasz obszar działania to Wrocław i pozostałe miasta województwa dolnośląskiego.

Co oferujemy?

Na naszą ofertę składają się trzy elastyczne systemy, które dopasowujemy do potrzeb klientów:

  • System GPS – służy do monitoringu pojazdów. Z jego pomocą zweryfikujesz miejsca, w których są Twoje pojazdy i sprawdzisz parametry jazdy oraz trasy wybierane przez Twoich pracowników.
  • Dodatkowe immobilizery oraz system odcięcia zapłonu przez SMS – zabezpieczą pojazdy przed kradzieżą.
  • Sondy paliwa – umożliwią Ci sprawdzanie, czy nie jesteś oszukiwany przez swoich pracowników.

Jakie korzyści wynikają ze stosowania rozwiązań Navifleet?

Obsługa naszego systemu monitoringu jest możliwa w każdym miejscu i odbywa się za pomocą prostej aplikacji. Dane z monitoringu są wyświetlane na bieżąco. Dodatkowo aplikacja umożliwia generowanie raportów.

Informacje pozyskane z monitoringu pozwalają na zmniejszenie kosztów związanych z użytkowaniem floty samochodów i lepsze planowanie pracy kierowców. Sonda paliwa i zabezpieczenia przed kradzieżą zwiększają ochronę pojazdów.

Do kogo skierowane są nasze usługi?

Z naszych usług korzystają właściciele firm oraz indywidualni klienci. Urządzenia Navifleet są montowane w samochodach osobowych, ciężarowych i specjalistycznych pojazdach. Szanujemy czas klientów, dlatego nasza oferta jest kompleksowa. Doradzamy odpowiednie rozwiązania, a następnie montujemy urządzenia i konfigurujemy aplikacje.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy pomogą dobrać i zamontować odpowiedni system zarówno we Wrocławiu, jak i okolicy. Urządzenia Navifleet pozwalają uzyskać nawet do 20% oszczędności na kosztach eksploatacji pojazdów.