Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 
NASZE URZĄDZENIA SĄ NA CAŁYM ŚWIECIE
Nasze urządzenia są wykorzystywane na każdym kontynencie w niemal każdej branży, gdzie w pracy używane są pojazdy lądowe, obiekty wodne oraz samoloty. Monitorujemy wypożyczalnie samochodów, firmy transportowe, szkółki lotnicze, biura podróży, służby państwowe, oraz wiele innych...
USA – monitoring samolotów akrobacyjnych SkyLeader 600 na terenie stanu Missouri w Saint Martins
Rosja – Transport międzynarodowy do miast takich jak Irkuck, Krasnojarsk i Nowosybirsk
Chiny – Współpraca z ukraińskimi przewoźnikami dostarcza naszym lokalizatorom przejażdżki do samych Chin!
Brazylia – ochrona antykradzieżowa jachtów turystycznych, wybrzeże miasta Fortaleza
Republika Demokratyczna Konga – monitoring samochodów w najmie długoterminowym na terenie Kisangani
Australia – ochrona antykradzieżowa motyckli miejsckich w najmie krótkoterminowym w Cannberze
Monitoring na terenie Rzeczpospolitej obejmuje każdego użytkownika systemu Navifleet. Urządzenie rejestruje położenie pojazdu w inteligentnym trybie śledzenia trasy, który monitoruje upływ czasu, kąt skrętu, zmianę licznika kilometrów, uruchomienie zapłonu oraz odłączenie akumulatora. Powoduje to na tyle wysoką częstotliwość przesyłania danych, że wielu naszych klientów korzysta z Navifleet w nawigowaniu kierowcy w mieście.
Monitoring na terenie Polski odbywa się w trybie rzeczywistym, a algorytm odpowiadający za odświeżanie położenia pojazdu jest identyczny jak w zakresie Polski. Dodatkowym elementem układu jest powiększona pamięć w urządzeniach (40.000 rekordów), która potrafi zgromadzić nawet 60 dni pracy za granicami kraju. Po powrocie urządzenie loguje się do Polskiej sieci komórkowej i przesyła zebraną historię na serwer bazodanowy.
Śledzenie pojazdu na terenie Unii Europejskiej oraz Norwegii w czasie rzeczywistym nie różni się niczym od śledzenia pojazdu na terenie Polski. Dokładnie te same ustawienia generują większe koszty transferu danych, ale dzięki temu możemy pochwalić się jednym z najlepiej funkcjonujących systemów GPS na terenie krajów europejskich.
Rozwiązanie dedykujemy firmom transportowym, które odwiedzają kraje takie jak Szwajcaria, Ukraina, Białoruś, Macedonia, Mołdawia, Czarnogóra, Bośnia i Hercegowina, Serbia oraz Albania. Jeżeli firmy, drogą optymalizacji kosztów, nie wymagają monitoringu bieżącego na terenie tych krajów, wówczas oferujemy im dostęp do historii z okresu, gdy pojazd w nich się poruszał po wjechaniu na teren najbliższego państwa należącego do Unii Europejskiej.
Usługa umożliwia monitoring pojazdów na terenie całego świata, pod warunkiem że dany kraj udostępnia możliwość transferu danych siecią GPRS. Rozwiązanie cieszy się dużym zainteresowaniem dla naszych klientów, którzy wykonują prewozy ładunków do krajów bliskiego wschodu oraz dla biur podróży.
Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy