Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 
Dlaczego my?
29 specjalistów
nasz zespół to młodzi ludzie z pasją i zaangażowaniem
62 mobilne punkty montażowe
na terenie całego kraju
2 aktualizacje miesięcznie
całkowicie za darmo rozbudowujemy system dla nowych i obecnych klientów
2013
rok założenia
co 1 miesiąc
zatrudniamy nową osobę do zespołu naszych handlowców, programistów i techników
1070
klientów pozyskanych w ubiegłym roku
1800
sprzedanych nadajników w poprzednim roku
3
wersje językowe aplikacji

Jesteśmy wyjątkowi

Tworzymy zgrany, 29-cio osobowy zespół młodych ludzi z pasją do swojej pracy. Wyrzekamy się korporacyjnego klimatu i utrzymujemy personalne relacje z klientami. Znamy ich i wiemy czego od nas oczekują. Spełniamy te oczekiwania, a w zamian otrzymujemy długotrwałe kontrakty.

Rozumiemy potrzeby

Nasze podejście do współpracy z klientami daje nam opinie i wskazówki rozwojowe. Posiadając własnych informatyków sami rozbudowujemy nasz produkt prowadząc strategię „win-to-win”(ang. obie strony wygrywają). Nasi klienci dostają to, czego chcą a my się rozwijamy.

Dajemy coś, czego nie daje nikt

Doświadczenie w branży pokazało nam, że sam monitoring to nie wszystko. Chcemy dzielić się wiedzą z naszymi klientami o zarządzaniu flotą i osiąganiu oszczędności. Całkowicie za darmo nasi klienci mają do dyspozycji swojego opiekuna, który pomaga analizować, wyciągać wnioski, podpowiadać i ułatwiać pracę z systemem. Dla nas liczą się efekty!

Prawdziwe oszczędzanie

Wiemy to doskonale i nikt nam nie wmówi, że jest inaczej. Nasi klienci oszczędzają! Według ostatniej ankiety, w 2014 roku pojazdy naszych klientów zaczęły spalać mniej o 2-3 litry na każde 100 km. Przy przebiegach rzędu 10 tys. kilometrów miesięcznie Twój portfel będzie grubszy o ponad tysiąc złotych każdego miesiąca.

Nie sprzedajemy GPSów…

My sprzedajemy profesjonalną usługę, którą świadczymy cały czas. Oferujemy Ci pełne wsparcie merytoryczne i najwyższą jakość opieki technicznej. U nas nie ma zawieszających się nadajników, niedokładnych map czy przekłamywanych odczytów. Uwielbiamy swoją pracę i wykonujemy ją z pasją, ciągle przekraczając granice rozwoju.

Mamy wysokie ceny

Nie, to nie jest absurd. Nie obniżamy swoich stawek bo Cię szanujemy i chcemy dać Ci coś, na czym oszczędzisz pieniądze. Coś co zrobimy dobrze i będzie działało, pomagając Ci w Twojej pracy. Dzięki temu, że zatrudniamy kompetentnych pracowników, że dbamy o rozwój i wymagamy efektów Ty dostajesz superstabilny system i perfekcyjną obsługę.

My się testów nie boimy

Skontaktuj się z nami i zamów wersję testową. Wystarczy, że wpłacisz kaucję i dostaniesz 14 dni darmowego testu, jeśli Ci się nie spodoba – zwrócimy pieniądze. Z doświadczenia wiemy, że testy kończą się wyposażeniem wszystkich pojazdów w nasze nadajniki GPS.
Co możemy dla Ciebie zrobić?
Piotr Wójcik
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Dbamy o ochronę Twoich danych osobowych zgodnie z RODO. Zobacz więcej