Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 
photo
KIM JEST KLIENT?

Firma OSHEE Polska Sp. z o.o. to niekwestionowany lider rynku napojów izotonicznych, obecny niemal w 12 krajach na trzech kontynentach. W zaledwie kilka lat zbudowała swoją rozpoznawalność i zdominowała konkurencję. W tej chwili napoje OSHEE możemy spotkać we wszystkich sieciach handlowych hipermarketów i supermarketów, a także w sklepach detalu tradycyjnego.

JAKI BYŁ CEL?

Wyzwanie postawione przed naszym zespołem dotyczyło kontroli zespołu przedstawicieli handlowych w całej Polsce.  Nie było mowy o przerywaniu pracy handlowcom i zapraszaniu ich do siedziby firmy na montaż, wobec czego instalacje musiały odbyć się równolegle w 16 lokalizacjach w kraju. Aby sprawnie zarządzać zespołem sprzedaży, nasz system musiał zostać dostosowany do specjalnych wymagań.

CO ZROBILIŚMY?

Przygotowaliśmy dedykowane raporty monitorujące postoje. Nasz system odróżniał wizytę u klienta od postoju niezwiązanego ze sprzedażą i prezentował intensywność wizyt handlowych podczas dnia pracy. Dodatkowym narzędziem wykonanym na potrzeby klienta był raport porównania pracy całej floty, który wskazywał godziny pracy poszczególnych osób i parametry przejazdów. Nie można zapomnieć o narzędziu do importowania bazy klientów do systemu, aby następnie wyświetlić ich pozycje na mapie i dostosować lokalne działania sprzedażowe.

Chcesz wiedzieć, czy u Ciebie też zdziałamy cuda?
Piotr Wójcik
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Dbamy o ochronę Twoich danych osobowych zgodnie z RODO. Zobacz więcej