Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 
Poznaj system Przekonaj sie jak dużo możemy zrobić

Geostrefy

Geostrefy

Dodawaj a następnie edytuj obszary poruszania się wybranych pojazdów i kontroluj wyjazdy i przyjazdy do stref. Dowiedz się czy kierowcy nie opuszczają wcześniej stanowiska pracy, a także miej pewność że nikt nie odjedzie Twoim pojazdem bez Twojej wiedzy

Punkty POI

Punkty POI

Dodaj swoje punkty POI, podziel je na grupy i oznacz właściwym kolorem. Zaimportuj je do mapy, by zobaczyć ich rozmieszczenie na mapie. Dodawaj ważne miejsca i kontroluj wizyty w tych punktach.

Subkonta

Subkonta

Załóż konta dostępu do aplikacji swoim pracownikom, ustal ich uprawnienia i deleguj ważne zadania. Niech dział księgowości ewidencjonuje koszty, dział serwisu pilnuje przeglądów, a dział sprzedaży monitoruje wizyty u klientów.

Kierowcy

Kierowcy

Jeśli kilku kierowców korzysta z Twojego samochodu daj im osobne identyfikatory, by rozróżnić jazdę każdego z nich. Aplikacja utworzy statystyki spalania, przebytych kilometrów i czasu pracy oddzielnie dla każdego kierowcy. Dodatkowy immobiliser zabezpieczy przed nieautoryzowanym uruchomieniem silnika.

Udostępnianie pojazdu

Udostępnianie pojazdu

Widok Twojego pojazdu możesz udostępnić dowolnej osobie, która na bieżąco będzie mogła śledzić położenie pojazdu. Dzięki funkcjom aplikacji łatwo ustawisz zakres uprawnień poszczególnych osób i oszczędzisz sobie telefonów z pytaniem "Gdzie jest kierowca?"

Lista pojazdów

Lista pojazdów

Dzięki elektronicznej karcie pojazdów będziesz miał pod ręką, to co najważniejsze. Lata produkcji, numery rejestracyjne, pojemności zbiorników, aktualne stany liczników oraz wiele więcej. Wszystko w jednym miejscu.

Terminarz

Terminarz

Skorzystaj z aplikacji i ustaw istotne daty dotyczące Twoich samochodów, a my przypomnimy Ci o nich wysyłając e-mail. To my będziemy pilnować o zbliżających się ubezpieczeniach, przeglądach, wymianie oleju i legalizacji tachografu.
Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 
Spodobało się? Zadzwoń lub napisz, porozmawiamy.
Piotr Wójcik
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Janusz Adamczyk
Specjalista ds. Obsługi Klienta