Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 
Poznaj system Przekonaj sie jak dużo możemy zrobić

Szybkie generowanie raportów

Szybkie generowanie raportów

Nasze raporty generują się błyskawicznie. Zobacz jakie to wszystko jest łatwe i intuicyjne. Wybierz daty, typ raportu, pojazdy i kliknij "Generuj". Raport w formie PDF, Excel lub do wydruku dostajesz od razu. Zobacz poniżej przykłady kilku z nich.

Paliwo

Paliwo

Raporty zestawiają spalone paliwo, wartości zatankowanego paliwa oraz bilans ewentualnych ubytków za dowolny okres. Aplikacja wskazuje momenty wzmożonej eksploatacji silnika i nadmiernego spalania. Rozliczymy dla Ciebie paliwo spalone podczas pracy i podczas postoju.

Czas pracy

Czas pracy

Oceń efektywność pracy kierowców: czy są w ruchu, ile pracuje silnik i jak często robią postój. Sprawdź i wyeliminuj zbędne przestoje.

Książka drogowa (Raport postojów)

Książka drogowa (Raport postojów)

Zobacz pod jakimi adresami zatrzymują się Twoi kierowcy, w jakich godzinach odbyli postój, ile trwał i gdzie pojechali w następnej kolejności. Całą historię przejazdu masz od ręki.

Delegacje międzynarodowe

Delegacje międzynarodowe

System Navifleet nie ma granic, choć wie gdzie one są. To przydaje się przy rozliczaniu delegacji pracowników. Sprawdź, o której i gdzie przekraczano granice państw oraz rozliczaj ryczałty za nocleg i delegacje międzynarodowe lub krajowe w kilka sekund!

Ewidencja przebiegu do odliczenia VAT

Ewidencja przebiegu do odliczenia VAT

Odzyskaj swą własność i zadbaj o zwrot podatku z Urzędu Skarbowego. Wygeneruj gotowy raport do odliczenia podatku VAT od pojazdów służbowych.

Wizyty handlowe

Wizyty handlowe

Czytelny raport wizyt pogrupowanych względem lokalizacji, pozwala na rozliczanie wizyt cyklicznych. Dowiedz się jak często handlowcy odwiedzają swoich klientów i czy realizują założone plany.

Jazda służbowa i prywatna

Jazda służbowa i prywatna

Używając naszych identyfikatorów lub przełączników trybu jazdy rozlicz swoich kierowców z przebytych kilometrów, czasu jazdy, spalonego paliwa z podziałem na jazdę służbową i jazdę prywatną

Porównanie pracy pojazdów

Porównanie pracy pojazdów

Wygeneruj raport, który zestawi pracę pojazdów ze sobą. Dowiesz się, które pojazdy są najbardziej obłożone pracą, którzy kierowcy jeżdżą najbardziej oszczędnie, a którzy lubią dłużej pospać i później zaczynają pracę. Raporty podsumowaniu pracę za każdy dzień z osobna lub za wybrany okres.

Aktywność zdarzeń

Aktywność zdarzeń

Raport służy do wykrywania indywidualnych aktywności zachodzących w pojeździe. Wykrywamy kiedy i jak długo trwało wybrane zdarzenie oraz rysujemy do niego wykres. Dodatkowym atutem jest informacja, ile paliwa zostało spalone podczas aktywności danego zdarzenia i jaki dystans został pokonany. Dowolność w wybieraniu parametrów jest ogromna.

Wizyty w strefach

Wizyty w strefach

Zobacz kiedy Twoje pojazdy poruszają się w strefach, a kiedy poza nimi. Nasz raport liczy czas pracy w strefie oraz przebyte kilometry. Stwórz swoje własne strefy, aby raportować pracę w dowolnych obszarach. Może to być obrys kraju, siedziba firmy lub plac budowy.

Przekroczenia prędkości

Przekroczenia prędkości

Ekstremalne prędkości są dobre na torze wyścigowym, a nie w regularnym ruchu drogowym. Wyobraź sobie ile niepotrzebnej pracy spadnie na Twoją firmę, gdy dojdzie do wypadku, bo nie wiedziałeś o rajdowych fantazjach Twojego kierowcy. Nasz raport pokazuje maksymalną prędkość, adres, w którym się pojawiła i przebyty dystans z wysoką prędkością. Wybierz prędkość graniczną i zakres, aby poznać miejsca wykroczeń.
Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 
Spodobało się? Zadzwoń lub napisz, porozmawiamy.
Piotr Wójcik
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Janusz Adamczyk
Specjalista ds. Obsługi Klienta