Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 
Poznaj system Przekonaj sie jak dużo możemy zrobić

Pełna kontrola

Pełna kontrola

Zobacz jak dużo możesz wiedzieć dzięki naszej aplikacji. Sprawdzaj lokalizację i stan pracy Twoich pojazdów. Obserwuj ich przejazdy i kontroluj lokalizację na mapie. System Navifleet® poinformuje Cię o tym, gdy zapomnieli zapiąć pasów bezpieczeństwa lub jeżdżą za szybko. Dbaj o ich bezpieczeństwo.

Aktualne pozycje wszystkich pojazdów

Aktualne pozycje wszystkich pojazdów

Dzięki częstemu odświeżaniu pozycji jesteś w stanie na bieżąco kontrolować lokalizacje swoich pojazdów na jednym widoku. Pokazujemy status stacyjki, prędkość, lokalizację, dzisiejszy czas jazdy lub postoju oraz dane z komputera pokładowego lub zewnętrznych czujników.

Dane z komputera pokładowego

Dane z komputera pokładowego

Zdobądź świadomość – to przyjemniejsze niż jej brak. Dzięki nam znasz poziom paliwa w zbiorniku, przebieg pojazdu, prędkość obrotową silnika, kontrolki z deski rozdzielczej, nacisk na pedał gazu, spalanie, temperaturę silnika i wiele innych, indywidualnych odczytów, zależnych od modelu Twojego pojazdu.

Podsumowanie trasy

Podsumowanie trasy

Zobacz krótką notatkę informującą o przebytym dystansie, spalonym paliwie, procentowym rozkładzie prędkości oraz kosztach paliwa za wybrany okres. Dla Ciebie porównamy odczyty rzeczywiste z zakładaną normą, abyś od razu ocenił wynik kierowcy.

Szczegóły pozycji

Szczegóły pozycji

Kliknij w dowolnym miejscu na trasie, by poznać szczegółowe odczyty związane z konkretną lokalizacją. Dowiesz się, o której godzinie kierowca przebywał w danym miejscu. Poznasz prędkość, z jaką przejechał po drodze, oraz ocenisz ekonomię jazdy na podstawie odczytów z komputera pokładowego.

Ślad na mapie

Ślad na mapie

Wybierz dowolny przedział czasu, który chcesz wyświetlić. Oceń trasę samochodu na mapie, by rozpoznać prędkość jazdy i postoje. Dostrzeż oznaczone specjalnym kolorem przekroczenie prędkości i nieplanowane zatrzymania. Zobacz, którymi drogami jeżdżą Twoje pojazdy i czy zatrzymują się tylko tam, gdzie powinny.

Analityczne wykresy

Analityczne wykresy

Interaktywne wykresy pozwalają oceniać dane w dowolnym powiększeniu. Jedno kliknięcie pozwala na podgląd pozycji na mapie, w której dokonano odczytu. Jednym spojrzeniem zobacz kiedy kierowca miał największą prędkość, kiedy tankował, a kiedy nastąpił ubytek paliwa.
Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 
Spodobało się? Zadzwoń lub napisz, porozmawiamy.
Piotr Wójcik
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Janusz Adamczyk
Specjalista ds. Obsługi Klienta