Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 
Poznaj system Przekonaj sie jak dużo możemy zrobić

Elastyczność i wygoda

Elastyczność i wygoda

Brak obecności wcale nie oznacza braku kontroli. Nie ważne w jakim kraju przebywa Twój kierowca – prosto ze swojego biura możesz odczytywać pliki DDD, raportować czas pracy oraz śledzić bieżący tryb pracy Twojego kierowcy.

Odczyt plików *.DDD

Odczyt plików *.DDD

Zdalny dostęp do tachografu umożliwia odczytywanie plików DDD bez konieczności przyjazdu samochodu do bazy. Pobieraj pliki z karty kierowcy co 28 dni i pliki z pamięci masowej co 90 dni. Wystarczy podłączyć czytnik do komputera wraz z kartą autoryzacji. Jeden ruch i wszystkie dane pod ręką, bez względu na położenie pojazdu.

Rejestr pobranych plików *.DDD

Rejestr pobranych plików *.DDD

Nasza aplikacja to rejestr pobranych plików DDD. Z dowolnego miejsca możesz mieć do nich dostęp, ponieważ wszystko przechowujemy na naszych serwerach. Nie musisz się martwić, że dostęp do plików DDD jest tylko z jednego komputera.

Raport czasu pracy

Raport czasu pracy

Zaplanuj ładunki uwzględniając czas pracy kierowcy. Dzięki nam znasz dokładny czas pracy Twojego kierowcy i wiesz ile czasu może jeszcze prowadzić pojazd. Wszystko to dostarczy Ci precyzyjny raport z tachografu. W szybki sposób możesz wygenerować go w każdym momencie.

Odczyt karty kierowcy

Odczyt karty kierowcy

Odczytujemy status karty w tachografie on-line. Sprawdzaj czy pracownik kieruje pojazdem, czy może odbywa odpoczynek. Dzięki bieżącemu monitoringowi slotów w tachografie wiesz jaka karta jest włożona oraz w jakim trybie obecnie pracuje. Dzięki zapisom on-line z tachografów możesz reagować szybciej niż Inspekcja Transportu Drogowego.
Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 
Spodobało się? Zadzwoń lub napisz, porozmawiamy.
Piotr Wójcik
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Janusz Adamczyk
Specjalista ds. Obsługi Klienta