Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 

WSZYSTKIE OBIEKTY W JEDNYM SYSTEMIE

Navifleet to zaawansowana platforma umożliwiająca tworzenie kont bezpośrednio dla przewoźników oraz udostępnienie widoku do jednego konta dla spedycji. Model współpracy jest prowadzony bezpośrednio z przewoźnikami, a biuro spedycyjne ma możliwość obserwacji wszystkich pojazdów w jednym systemie i wzajemnej analizy. Przewoźnicy mają wgląd tylko w swoje pojazdy.

KONTROLA NACZEP LUB CIĄGNIKÓW

Doświadczenie w branży pokazało nam, że takie rozwiązania wymagają monitoringu zarówno naczep jak i ciągników wedle wymagań przewoźnika. W obu rozwiązaniach specjalizujemy się na równie wysokim poziomie. W przypadku naczep wybieramy urządzenia wodoodporne, które instalujemy w specjalnych pojemnikach i mocujemy na przedniej ścianie. W ciągnikach wybieramy miejsca w okolicy listwy bezpieczników, po stronie pasażera.

AKTUALNE POZYCJE WSZYSTKICH OBIEKTÓW

System daje możliwość aktualizowania wszystkich samochodów w jednym czasie, wyświetla adres lokalizacji oraz pokazuje status pracy silnika oraz ewentualny kierunek poruszania się. Aplikacja daje możliwość zmiany parametru odświeżania pozycji w czasie rzeczywistym.

UDOKUMENTOWANIE KILOMETRÓW

Specjalny algorytm obliczający przebyte kilometry różni się od innych systemów tym, że nie uwzględnia kilometrów, które pojazd spędził na promie w podróży do Skandynawii lub Wielkiej Brytani. Inteligentny tryb śledzenia trasy dostosowuje się do warunków drogowych i reaguje na zakręty, dzięki czemu maksymalnie odzwierciedla przebyte kilometry według GPS.

ROZLICZENIE MIĘDZY PRZEWOŹNIKAMI

Stroną umowy są dla nas przewoźnicy i wszystkie rozliczenia następują bezpośrendio z nimi, nie angażując niepotrzebnie biura spedycyjno-logistycznego. Spedycja jedynie traktowana jest jako jeden klient, dzięki czemu jest w stanie wynegocjować najlepsze ceny dla swoich przewoźników

MONTAŻ NA TRASIE POJAZDU

Instalacja nadajnika w ciągniku lub na przyczepie trwa 45 minut, czyli tyle ile przerwa według tachografu. Posiadamy 62 mobilne punkty montażowe w całym kraju z naciskiem na strategiczne punkty takie jak główne drogi tranzytowe czy porty wodne. Dzięki specjalnie dobranym punktom montażowym instalacja systemu może się odbyć dosłownie „przy okazji”
Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 
Spodobało się? Zadzwoń lub napisz, porozmawiamy.
Piotr Wójcik
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Dbamy o ochronę Twoich danych osobowych zgodnie z RODO. Zobacz więcej