Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 

KONTROLA SPALANIA

Zużycie paliwa w maszynach budowlanych może zostać poddane rzetelnej kontroli dzięki różnicowym przepływomierzom paliwa. Układ jest dobierany w oparciu o średnie spalanie na godzinę i oblicza różnicę między przewodem doprowadzającym paliwo i tym, które odprowadza olej napędowy do baku. Przepływomierz zwraca do urządzenia informację o spalonych mililitrach na bieżąco. Raport spalania w porównaniu z raportem zatankowanego paliwa dostarcza wszystko, czego potrzebują opiekunowie parków maszyn

KONTROLA TANKOWANIA

Instalacja sondy paliwowej pozwala na precyzyjny odczyt poziomu paliwa w zbiorniku oraz określenie wartości zatankowanego paliwa, a także jego lokalizację oraz czas zdarzenia. Dzięki kalibracji możliwe jest monitorowanie paliwa w zbiornikach o najbardziej nieregularnych kształtach. Sondy ciśnieniowe, na których pracujemy mierzą ciśnienie, jakie wywiera ciecz na zakończenie sondy. W odróżnieniu od sond pojemnościowej lub wysokościowej wykazuje więcej odporności na wahania poziomu paliwa.

KONTROLA CZASU PRACY MASZYNY

Wykorzystując dostępne w urządzeniu wejścia cyfrowe i analogowe system Navifleet może kontrolować czas pracy maszyny przez podłączenie przewodu, w którym pojawia się napięcie elektryczne po uruchomieniu silnika. Dzięki tej możliwości system zlicza dzienny czas pracy i podaje w raporcie w zestawieniu z poziomem wykorzystania maszyny oraz czasem postoju.

IDENTYFIKACJA OPERATORÓW

W momencie, gdy maszyna nie jest na stałe przypisana operatorowi i często nie wiadomo który operator pracował daną maszyną Navifleet wyposaża każdego operatora w zdalny lub zbliżeniowy identyfikator. Brak identyfikacji wiąże się z uporczywym dźwiękiem, wydawanym przez ukryty sygnalizator akustyczny

KONTROLA PRĘDKOŚCI OBROTOWEJ SILNIKA

W ciężkim sprzęcie budowlanym i wyburzeniowym kontrola RPM nie zawsze jest możliwa dzięki podłączeniu do magistrali CAN. W takich sytuacjach kontrolę prędkości obrotowej silnika można dokonać dzięki podłączeniu się bezpośrednio do alternatora, tak by wejscie impulsowe w urządzeniu wskazywało ilość obrotów na minutę.

ALARM O KRADZIEŻY MASZYNY

Aplikacja Navifleet daje możliwość uaktywnienia powiadomień SMS w momencie, gdy w wybranych godzinach nocnych koparka opuści dany obszar, akumulator zostanie odłączony lub ktoś niepowołany uruchomi silnik. Dzięki urządzeniom z własnym źródłem zasilania nawet odłączenie akumulatora nie przeszkadza pracy nadajnika, a co za tym idzie kontroli miejsca położenia skradzionej maszyny.
Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 
Spodobało się? Zadzwoń lub napisz, porozmawiamy.
Piotr Wójcik
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Dbamy o ochronę Twoich danych osobowych zgodnie z RODO. Zobacz więcej