Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 

WERYFIKACJA TRAS

Navifleet monitoruje położenie pojazdu na bieżąco oraz zapisuje przebieg trasy w formie archiwum. Udokumentowanie trasy to zarówno ślad na mapie z naniesionymi punktami postojowymi oraz raport drogowy przedstawiający parametry trasy i punkty postojowe w sposób chronologiczny.

KONTROLA SPALONEGO PALIWA I TANKOWANIA

Podłączenie do magistrali komputera pokładowego daje możliwość kontrolowania spalonych litrów przez silnik w pojeździe. System monitoruje odczyty z komputera pokładowego przedstawiając realne wyniki danego pojazdu. Stosunkowo niewielkie zbiorniki w pojazdach do 3,5 tony pozwalają na dokładną kontrolę zatankowanych litrów, jeżeli kierowcy nie tankują się w siedzibie firmy.

PRZEGLĄDY I UBEZPIECZENIA

Każdy pojazd monitorowany przez system Navifleet jest wyposażony w panel, który daje możliwość wprowadzenia przypomnień informujących o terminie przeglądu, ubezpieczenia AC, ubezpieczenia OC oraz NNW, a także wymiany oleju. Aplikacja odpowiednio wcześniej wyśle przypomnienie na adres e-mail z informacją o zbliżającej się dacie danego zdarzenia.

PARAMETRY EKOJAZDY I ELEMENTY AUTODIAGNOSTYKI

Większość pojazdów udostępnia odczyt danych z komputera pokładowego takich jak kontrola temperatury silnika, temperatury oleju, nacisku na pedał gazu, prędkości obrotowej silnika oraz kontrolek z deski rozdzielczej. Kontrolki, które są widoczne to między innymi kontrolka otwarcia drzwi, niezapięte pasy bezpieczeństwa, awaria silnika, załączone światła awaryjne, niski poziom oleju itd.

KONTROLA PRĘDKOŚCI PORUSZNIA SIĘ

Prędkość jazdy wpływa na spalanie oraz tempo eksploatacji pojazdu. Raport przekroczeń prędkości to narzędzie które pozwoli odfiltrować prędkości wyższe od wybranej, wskaże czas jazdy z tą prędkością, ilość kilometrów oraz lokalizację, w której pojazd osiągnął krytyczną prędkość.
Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 
Spodobało się? Zadzwoń lub napisz, porozmawiamy.
Piotr Wójcik
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Dbamy o ochronę Twoich danych osobowych zgodnie z RODO. Zobacz więcej