Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 

AKTUALNA POZYCJA

Program informuje użytkownika o bieżącej pozycji samochodu na mapach świata. Urządzenia w tym pakiecie są specjalnie kalibrowane, tak by wysyłany z nich sygnał umożliwiał nawigowanie kierowcy do celu w mieście, gdzie mogą pojawić się trudności ze znalezieniam adresu klienta.

EKSPORT POZYCJI DO ZEWNĘTRZNEGO SYSTEMU

Nasz dział informatyczny przygotował specjalną integrację ze stroną www przewoźnika, tak by widok położenia wybranego pojazdu był dostępny dla zainteresowanych klientów z poziomu strony internetowej. Dodatkowo system może wprowadzić panel logowania, który będzie skutecznym zabezpieczeniem przed nieuczciwą konkurencją. Login i hasło można przesłać klientowi, tak by jego rodzina lub znajomi mogli na bieżąco śledzić trasę i oszacować, kiedy dotrze na miejsce.

KONTROLA PRZEWOZU KLIENTÓW

System weryfikuje, czy klient został odebrany z umówionego miejsca o podanej porze, oraz czy został przewieziony do wskazanego adresu, a nie dwie ulice dalej. Raport wskazuje adres słowny oraz odnośnik do mapy, a także godzinę, w której kierowca zatrzymał się w adresie podanym przez klienta.

WERYFIKACJA
zatankowanego paliwa

Raport tankowań wskazuje ilość zatankowanego paliwa, godzinę tankowania oraz jego miejsce. Dodatkowym udogodnieniem jest wskazanie ilości litrów przed i po tankowaniu. W kolejnym etapie rozwoju system zostanie zintegrowany z kartami paliwowymi.

SPALANIE NA TRASIE

Dzięki wykorzystaniu danych z magistrali CAN, aplikacja Navifleet przedstawia rozkład spalonego paliwa na danej trasie. Dostępne jest również rozliczenie dzienne, tygodniowe lub miesięczne. Aplikacja przedstawia średnią spalania na trasie, lub w innych rozliczeniach z podziałem na każdy dzień. Ważną informacją jest fakt, że odczyt jest pobierany z wtrysków paliwowych, a nie z różnicy poziomów paliwa.

ODCZYT DANYCH Z KOMPUTERA POKŁADOWEGO

Większość pojazdów udostępnia dane z komputera pokładowego, takich jak kontrola temperatury silnika, temperatury oleju, nacisku na pedał gazu, prędkości obrotowej silnika oraz kontrolek z deski rozdzielczej. Kontrolki, które są widoczne to między innymi kontrola otwierania drzwi, niezapięte pasy bezpieczeństwa, awaria silnika, światła awaryjne, niski poziom oleju itd.
Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 
Spodobało się? Zadzwoń lub napisz, porozmawiamy.
Piotr Wójcik
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Dbamy o ochronę Twoich danych osobowych zgodnie z RODO. Zobacz więcej