Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 

PRACA W OBSZARACH

Program informuje użytkownika o bieżącej pozycji samochodu na mapach Polski oraz Unii Europejskiej. Urządzenia w tym pakiecie są specjalnie kalibrowane, tak by wysyłany z nich sygnał umożliwiał nawigowanie kierowcy do celu w mieście, gdzie mogą pojawić się trudności ze znalezieniam adresu klienta.

KONTROLA PRACY NA BIEGU JAŁOWYM

Wykonanie specjalnego podłączenia do alternatora umożliwia odczyt ilości obrotów silnika na minutę. Innym wyznacznikiem może być wartość napięcia zasilania, która wraz z bardziej intensywną pracą silnika jest podniesiona na całej instalacji. Dzięki temu użytkownik jest w stanie rozróżnić czas pracy na biegu jałowym, oraz czas pracy silnika pod obciążeniem

KONTROLA POZIOMU PALIWA

Instalacja ciśnieniowej sondy paliwa pozwala na dokładne rozliczenie zatankowanych litrów. Montażowi każdej sondy towarzyszy dokładna kalibracja poprzez litrażowanie, co pozwala na kontrolę poziomu paliwa w zbiornikach o najbardziej nieregularnym kształcie. Raport tankowania rozlicza zatankowane litry, wskaże miejsce tankowania oraz jego godzinę i datę.

PRZEBYTE KILOMETRY ORAZ ŚLAD NA MAPIE

Podstawową funkcją systemu jest kontrola trasy, punktów postojowych oraz przebytych kilometrów. Dostęp do map satelitrnych umożliwia dokładne rozeznanie w strukturze terenu. Aplikacja tworzy wydruk trasy wraz z jej długością oraz czasem pracy.

POWIADOMIENIA O NIEAUTORYZOWANYCH KURSACH

Jeżeli istnieje podejrzenie, że maszyna jest wykorzystywana niezgodnie z dyspozycjami właściciela, wówczas system poinformuje o opuszczeniu danego obszaru w wybranych godzinach. Jeżeli silnik zostanie uruchomiony w czasie, w którym na pewno nie powinien być załączony, system również o tym poinformuje wysyłając e-mail lub SMS.

OCHRONA PRZED KRADZIEŻĄ

Urządzenie posiada własne źródło zasilania, więc nawet w momencie odłączenia akumulatora aplikacja wie, gdzie jest maszyna. Łatwy dostęp do systemu oraz alarm o odłączeniu zasilania umożliwa błyskawiczną reakcję na skradziony pojazd.
Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 
Spodobało się? Zadzwoń lub napisz, porozmawiamy.
Piotr Wójcik
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Dbamy o ochronę Twoich danych osobowych zgodnie z RODO. Zobacz więcej