Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 

USTAWA O ZWROCIE PODATKU: VAT-26

Po uzyskaniu przez Generalną Dyrekcję Lasów Państwowych opinii Urzędu Skarbowego o możliwości odliczeniu 100% podatku VAT przygotowaliśmy raport, który dokumentuje przejazdy wraz ze wskazaniem stanu licznika, adresów które zostały odwiedzone a także odległość między tymi punktami. Raport został skonstruowany zgodnie z wymaganiami ustawy

ŚLEDZENIE POJAZDU NA MAPACH
Z DROGAMI LEŚNYMI

Mapy, którymi nasz system dysponuje przedstawiają drogi przeciwpożarowe oraz leśne. Lokalizacja pojazdu wśród drzewostanu jest dzięki temu jeszcze łatwiejsza w obsłudze. System informuje o lokalizacji pojazdu na mapie oraz statusie silnika. Jeżeli wykorzystane jest podłączenie do czujnika paliwa system przedstawi aktualny stan poziomu paliwa.

KONTROLA TRASY

Ślad na mapie w formie wizualnej pozwala na określenie przebytej trasy, odczytu miejsc postojowych oraz określenia kolejności odwiedzanych punktów. Ślad trasy można wydrukować i złączyć z raportem służącym do udokumentowania służbowych przejazdów, w którym system dokładnie wskazuje na adresy oraz podlicza odległości pokonane każdego dnia.

KONTROLA PRACY MASZYN LEŚNYCH

Czas pracy maszyny, czas pracy odbiornika mocy oraz pokonane kilometry to podstawowe informacje w raportowaniu pracy maszyn. Wszystkie możliwe odczyty z danej maszyny są przedstawiane na czytelnych raportach, które wspomagają rozliczanie operatorów z wykonanej pracy.

KONTROLA PALIWA

W niektórych maszynach leśnych informacje o spalaniu są dostępne z poziomu magistrali szyny CAN, czyli komputera pokładowego. W starszych modelach maszyn leśnych sugerujemy montaż sondy paliwa, która jest odporna na wahania poziomu paliwa wywołane pracą w terenie.
Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 
Spodobało się? Zadzwoń lub napisz, porozmawiamy.
Piotr Wójcik
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Dbamy o ochronę Twoich danych osobowych zgodnie z RODO. Zobacz więcej