Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 

KONTROLA PRZEBYTEJ TRASY

Nadajnik GPS pozostawia ślad po przebytej trasie, zaznacza punkty postojowe oraz pokazuje czas trwania a także słowny adres każdego z nich. Dla właścicieli firm każdy punkt jest doskonale znany, więc jeżeli pojawi się inny, którego nie powinno w ogóle być można łatwo go zlokalizować i zapytać kierowcę o powód tego postoju. Do dyspozycji klientów dajemy również raport postojów/jazdy każdego dnia, który określa ramy czasowe każdego postoju, oraz długości odcinków i czas podroży z jednego adresu do kolejnego.

STALI KLIENCI
- TWORZENIE GEOSTREF

Dla stałych odbiorców aplikacja daje możliwość generowania raportu wizyt w zdefiniowanych strefach. Jeżeli istnieje podejrzenie, że nasz kierowca nie odwiedza wszystkich punktów zgodnie z planem wówczas ten raport pozwala to wykryć. Raport stref daje możliwość weryfikowania czy wszyscy klienci są równomiernie odwiedzani, podaje czas trwania wizyty oraz ramy czasowe, w których miały miejsce.

KONTROLA SPALONEGO PALIWA
I TANKOWANIA

Podłączenie do magistrali komputera pokładowego daje możliwość kontrolowania spalonych litrów przez silnik w pojeździe. System kontroluje odczyty z komputera pokładowego przedstawiając realne wyniki danego pojazdu. Stosunkowo niewielkie zbiorniki w pojazdach do 3,5 tony pozwalają na dokładną kontrolę zatankowanych litrów, jeżeli kierowcy nie tankują się w siedzibie firmy.

EKONOMICZNA JAZDA

Niskie koszty spalonego paliwa to również nawyk oszczędnej jazdy. Prócz systemów motywujących w formie premii, przyda się odczyt danych z komputera pokładowego. Większość pojazdów daje możliwość kontrolowania prędkości obrotowej silnika, nacisku na pedał gazu, chwilowego spalania oraz prędkości poruszania się. Zlokalizowanie momentów krytycznych, w których wyniki są za wysokie pozwala skutecznie obniżyć koszty eksploatacji pojazdów

KONTROLA PRĘDKOŚCI

Wysokie koszty floty są spowodowane kosztami paliwowymi oraz eksploatacyjnymi. Jeżeli kierowca ma tendencje do gwałtownych przespieszeń i częstego przekraczania prędkości, to system Navifleet skutecznie położy kres takim zdarzeniom. Raport przekroczeń prędkości pozwala określić miejsca, gdzie kierowca przekroczył zadaną prędkość oraz obliczy długość odcinka, na którym kierowca jechał zbyt szybko. System na bieżąco kontroluje również prędkość chwilową z GPS lub z komputera pokładowego.
Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 
Spodobało się? Zadzwoń lub napisz, porozmawiamy.
Piotr Wójcik
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Dbamy o ochronę Twoich danych osobowych zgodnie z RODO. Zobacz więcej