Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 

ALARM O ZAGŁUSZENIU LUB ODŁĄCZENIU ZASILANIA

Urządzenia ze wzmocnionym zasięgiem GSM i GPS oraz własnym zasilaniem buforowym reagują na zagłuszenie sygnału lub odłączenie nadajnika od pojazdu lub odłączenie akumulatora w pojeździe. System bieżącego alarmowania wysyła wiadomość SMS na wskazany numer telefonu i pozwala błyskawicznie zbadać problem.

ŚLEDZENIE POŁOŻENIA POJAZDU

System kontroluje lokalizację wszystkich samochodów przypisanych do konta, prezentuje ślad na mapie oraz miejsca, w których kierowca się zatrzymywał. Położenie samochodu można śledzić z telefonu lub smartfonu, z dowolnego miejsca, w którym jest podłączenie do internetu.

ODŁĄCZENIE ZAPŁONU PRZEZ SMS

Wersja Immobilisera, który zaskoczy każdego złodzieja, w momencie gdy uda się mu zagłuszyć infrastrukturę GPS i tym samym uniemożliwi śledzenie pozycji pojazdu. Urządzenie, pomimo że nie potrafi zlokalizować swojego położenia, to wciąż przekazuje informację o tym, czy silnik jerst uruchomiony czy nie, a co za tym idzie ma możliwość odbierania dyspozycji. Krótki SMS daje możliwość odłączenia zapłonu, rozrusznika, pompy paliwa i wielu innych składowych pracy silnika.

SPECJALNY MONTAŻ
W UKRYTYM MIEJSCU

Urządzenia są instalowane w innych miejscach pojazdu niż w przypadku instalacji, w której kierowca może wiedzieć o nadajniku. Miejsce instalacji jest konsultowane z właścicielem samochodu oraz oceniane przez naszych wykfalifikowanych instalatorów.
Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 
Spodobało się? Zadzwoń lub napisz, porozmawiamy.
Piotr Wójcik
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Dbamy o ochronę Twoich danych osobowych zgodnie z RODO. Zobacz więcej