System dla małych flot, który uporządkuje twoje obowiązki

System zarządzania dla małych flot, który uporządkuje twoje obowiązki
Firmy cenią wielozadaniowców, którzy dobrze organizują swoją pracę. Zyskaj kontrolę nad flotą i czas na pozostałe obowiązki.

 • precyzyjne i szybko dostępne dane
 • bez poświęcania dodatkowego czasu
 • intuicyjna obsługa
Bezpłatna konsultacja
System dla małych flot, który uporządkuje twoje obowiązkiSystem dla małych flot, który uporządkuje twoje obowiązki
System dla małych flot, który uporządkuje twoje obowiązkiSystem dla małych flot, który uporządkuje twoje obowiązki

Mała flota to niemałe wyzwanie

Zobacz, w czym możemy ci pomóc
dane telematycznemonitoring gps w regulaminie pracydane telematyczne

Weryfikuj kilometry prywatne i służbowe

W aplikacji Navifleet Driver kierowca może oznaczać przejazdy służbowe i prywatne. Pod koniec miesiąca otrzymujesz raport z dokładną liczbą kilometrów prywatnych każdego kierowcy z osobna. W raporcie oprócz kilometrów prywatnych jest również uwzględniona ilość spalonego paliwa w trybie prywatnym. Dodatkowo z aplikacją usprawnisz weryfikację przebytych kilometrów i sprawdzisz, którzy pracownicy próbują ukryć kilometry prywatne. Zobacz przykładowy raport jazdy służbowo-prywatnej od Navifleet.

rozliczanie zużycia paliwa w firmierozliczanie zużycia paliwa w firmierozliczanie zużycia paliwa w firmierozliczanie zużycia paliwa w firmie

Aktualne stany licznika bez udziału kierowców

Aplikacja Navifleet daje możliwość szybkiej weryfikacji aktualnego stanu licznika oraz tego, jak zmieniały się przebiegi w poszczególnych pojazdach. Dzięki temu wyeliminujesz czasochłonny i żmudny proces zbierania tych informacji od kierowców, a dane będą dokładne - takie, jak w kokpicie samochodu. Zobacz przykładowy raport przebiegu od Navifleet.

rozliczanie zużycia paliwa w firmierozliczanie zużycia paliwa w firmierozliczanie zużycia paliwa w firmierozliczanie zużycia paliwa w firmie

Kontroluj miejsca pobytu kierowcy

Korzystając z aplikacji Navifleet możesz udostępniać kierownikom ważnych obszarów w organizacji precyzyjne informacje dotyczące lokalizacji pojazdów. Dzięki temu przełożony kierowcy zweryfikuje sytuacje sporne lub opóźnione dostawy. Dodatkowo aplikacja pozwala ci sprawdzić dokładny sposób wykorzystania pojazdu oraz na bieżąco wykrywać naruszenia, takie jak zbyt długie postoje. Zobacz przykładowy raport postojów od Navifleet.

dane telematycznemonitoring gps w regulaminie pracydane telematycznedane telematyczne

Wiarygodne raporty dla zarządu i kluczowych dyrektorów

Aplikacja Navifleet pozwala na szybkie i wygodne dzielenie się danymi eksploatacyjnymi floty z przełożonymi. Raporty zawierają pełne zestawienie przebytych kilometrów i zużytego paliwa. Raport dla całej floty wygenerujesz w mniej niż minutę, a dzięki dokładnym danym możesz opierać na nich dalsze kalkulacje dla floty, np. kosztów.

Rodo po ludzku. 

Stawiamy na zrozumiałe zapisy prawne - zobacz, jak dbamy o prywatność kierowców.

Zobacz
rozliczanie zużycia paliwa w firmierozliczanie zużycia paliwa w firmierozliczanie zużycia paliwa w firmie

Wspieramy flotowców i pracowników administracji w odnoszeniu sukcesu

Poznaj efekty współpracy z Navifleet

Obniżenie kosztów

Obniżenie kosztów

Mniejsze wydatki na paliwo i niższe koszty eksploatacyjne

Skalowanie floty

Skalowanie floty

Lepsza kontrola nad stale zwiększającą się flotą

Komfort pracy

Komfort pracy

Wyeliminowanie powtarzalnych, czasochłonnych czynności

Skuteczna administracja

Skuteczna administracja

Więcej czasu na administrację pozostałymi zasobami firmy

Niska szkodowość

Niska szkodowość

Obniżenie szkodowości floty i niższe składki ubezpieczeniowe

Podniesienie kompetencji

Podniesienie kompetencji

Dzielimy się wiedzą w zarządzaniu flotą

Nasi klienci doceniają

Sprawdź, jak wygląda współpraca z Navifleet

Mamy wiedzę i chcemy się nią dzielić

Mamy doświadczenie w obsłudze zarówno niewielkich, jak i dużych flot. Wiemy, jak różne potrafią być potrzeby firm w zależności od wielkości i sposobu użytkowania floty. W trakcie współpracy zapewniamy ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, którzy dbają o sukces wdrożenia i przekazują wiedzę. Dzięki temu szybciej poznasz najlepsze praktyki w zarządzaniu flotą i możesz wdrażać je we własnej flocie.
monitoring gps pojazdów a rodo

Bezpłatne wdrożenie testowe

Nie chcemy, żebyś ponosił ryzyko wdrożenia, które nie zrealizuje twoich celów. Dlatego możesz przetestować system Navifleet na niewielkim wycinku floty - bez zobowiązań i całkowicie za darmo. W rezultacie zobaczysz, jak działa nasza aplikacja i otrzymasz realne argumenty, które możesz wykorzystać do przekonania zarządu do wdrożenia telematyki. Nie musisz podejmować ważnych decyzji, których skutki trudno odwrócić. Zobacz przykładowy raport oszczędności. Możesz przetestować naszą aplikację na niewielkim wycinku floty.
czy monitoring w pracy jest legalny

Gotowe raporty przebiegów i spalania

W każdej chwili możesz podzielić się kluczowymi danymi eksploatacyjne floty z przełożonymi. W mniej niż 60 sekund wygenerujesz raport obejmujący pełne zestawienie przebytych kilometrów lub zużytego paliwa. Zobacz przykładowe raporty od Navifleet: historia trasy, raport przekroczeń prędkości, raport jazdy służbowo prywatnej lub raport ewidencji przebiegu pojazdów.
etoll limanowa

Bezpłatne szkolenie i nielimitowana liczba dostępów

Pracujesz z różnymi kierownikami regionalnymi? Każda osoba, która będzie korzystać z aplikacji Navifleet, otrzyma od nas bezpłatne szkolenie. Chcemy zadbać o twój czas i płynne wdrożenie pracowników w funkcje systemu. Dodatkowo, z poziomu konta administracyjnego, którego będziesz właścicielem, możesz utworzyć bezpłatne konta dostępu dla twoich współpracowników, przełożonych lub członków zarządu oraz ustawić im odpowiedni poziom dostępu.
monitoring zużycia paliwa we flocie

Dedykowane wsparcie

Nie zostawimy cię bez wsparcia. Każdym wdrożeniem opiekuje się indywidualny opiekun, który pomaga zrealizować twoje cele i dzieli się ekspercką wiedzą.
monitoring pracowników kodeks pracy

Jednostronicowa umowa bez kruczków prawnych

Przykładamy wyjątkową wagę do zadowolenia naszych klientów. Dlatego nie podpisujemy długoterminowych umów, których nie można wypowiedzieć. Jeśli okaże się, że system nie spełnia twoich potrzeb, możesz zrezygnować w każdym momencie trwania umowy, bez płacenia kar. Nie mamy nic do ukrycia: zobacz, jak wygląda nasza umowa.
ekonomika floty

Jesteśmy do twojej dyspozycji

Potrzebujesz wsparcia technicznego? Możesz skontaktować się z nami z poziomu aplikacji, możesz również zadzwonić - my odbieramy telefony. Zawsze odpowiemy na twoje pytania. Na każdym etapie masz wgląd w to, co dzieje się z twoim zgłoszeniem, zachęcamy również do wystawienia nam oceny - to pozwala nam się nieustannie poprawiać.
monitoring gps kodeks pracy

Dowiedz się więcej o systemie monitorowania paliwa

Czy telematyka się zwróci i jakich rezultatów mogę się spodziewać?

Naszym celem jest to, aby wdrożenia aplikacji finansowały się same z wygenerowanych oszczędności. Zapewniamy bezpłatne wdrożenie testowe na niewielkim wycinku floty, które po 4 tygodniach pokazuje, jakich oszczędności możesz się spodziewać w skali roku. Zazwyczaj koszt inwestycji zwraca się klientom po 12 miesiącach współpracy z Navifleet.

Wybierając Navifleet zaobserwujesz  poprawę w kilku obszarach:

 • styl jazdy - kierowcy będą stopniowo poprawiać styl prowadzenia pojazdu. Wpłynie to na obniżenie spalania i zmniejszoną eksploatację części - a więc obniżenie kosztów prowadzenia floty,
 • limity kilometrów - będziesz mógł lepiej zarządzać kontraktami i przestaniesz dopłacać za nadprzebieg podczas zwrotu pojazdów do CFM. 
 • wykorzystanie prywatne - sprawnie rozliczysz rzeczywisty koszt przejazdów prywatnych użytkowników twojej floty na podstawie spalania lub przebytych kilometrów.
 • zarząd - w każdej chwili możesz zaraportować zarządowi poziom eksploatacji floty oraz lepiej planować rozwój floty.
 • bezpieczeństwo - otrzymasz ranking najbardziej niebezpiecznych kierowców, którzy notorycznie łamią przepisy lub są nieuważni za kierownicą. 
 • środowisko - zmniejszysz ilość CO2 generowanego przez flotę poprzez redukcję zużycia paliwa.

Co odróżnia Navifleet od konkurencji?

Określamy siebie jako “klientocentrycznych” - potrzeby flotowców nie są dla nas pustym sloganem, a sposobem dostarczania wartości biznesowej. Zależy nam na dopasowaniu modułów aplikacji tak, aby ułatwić codzienną pracę zarówno flotowcowi, jak i osobom, z którymi współpracuje - prezesowi, zarządowi bądź dyrektorowi finansowemu. Aplikację Navifleet tworzyliśmy wspólnie z zawodowymi kierowcami, instruktorami techniki jazdy i inżynierami środków transportu. Wiemy, co naprawdę wpływa na wysokie spalanie i jak sprawiedliwie ocenić kierowcę oraz dać mu merytoryczne sugestię do poprawy. Od początku wspierają nas również flotowcy - dzięki temu możemy tworzyć czytelne raporty, które dostarczają konstruktywne wnioski do decyzji biznesowych. 

Jak dbamy o prywatność kierowców?

W aplikacji dla kierowców Navifleet Driver są dwa tryby jazdy do wyboru: tryb prywatny i służbowy. Tryb prywatny odpowiada na najczęstszą obiekcję kierowców: prywatność. Za pomocą aplikacji Navifleet Driver użytkownicy pojazdów mogą ukryć swoją lokalizację na mapie. Jest to gwarancja, że podczas wykorzystywanie pojazdu po godzinach pracy, ich prywatność pozostanie nienaruszona. Niezależnie od tego, czy pojazd porusza się w trybie służbowym lub prywatnym, nadal masz wgląd w dane telematyczne takiej jak spalanie oraz styl jazdy kierowców. Oznacza to, że nawet we flotach, które stale korzystają z trybu prywatnego, będziesz miał kontrolę nad kosztami floty oraz zidentyfikujesz najmniej ekonomicznych i brawurowych kierowców.

Czy nawyki kierowców za kierownicą będą poprawione na stałe?

W przeciwieństwie do standardowych szkoleń z doskonalenia techniki jazdy, nasz wirtualny instruktor identyfikuje słabsze punkty kierowców i zapewnia stałe, dopasowane do potrzeb kierowcy wsparcie i sugestie. Możesz szkolić kierowców w trybie ciągłym, bez odrywania ich od obowiązków, z dużo lepszym, długotrwałym efektem.

Jakie raporty dla zarządu otrzymam?

Dzięki aplikacji Navifleet masz dane eksploatacyjne floty w jednym miejscu i w każdej chwili możesz podzielić się nimi z przełożonym. Stworzenie raportu obejmującego całą flotę, w tym zawierające pełne zestawienie przebytych kilometrów czy zużytego paliwa, zajmuje mniej niż minutę. Co więcej, masz pewność, że dane, które dostarczasz zarządowi, są dokładne i można na nich opierać dalsze decyzje.

Jakie decyzje biznesowe mogę podjąć na podstawie raportów i danych z Navifleet?

Na podstawie raportów generowanych przez Navifleet możesz podjąć wiele decyzji biznesowych, bez konieczności ręcznego analizowania zestawów pojedynczych danych. Jest to na przykład:

 • rozliczenie jazdy prywatnej na podstawie faktycznie przebytych kilometrów, 
 • renegocjacja kontraktu leasingowego w oparciu o aktualne przebiegi,
 • zaplanowanie budżetu na kolejny rok (np. zakupy paliwa),

Jakie dane mam do dyspozycji i jaka jest ich dokładność?

 • dane lokalizacyjne - aktualna i historyczna pozycja, prędkość, długość postojów, oraz raporty jakie można na podstawie tych danych wygenerować, 
 • dane pobierane z pojazdu - poziom paliwa, kontrolki z deski rozdzielczej, obroty silnika, informacja o błędach,
 • dane dotyczące stylu  jazdy - oceniamy płynność i bezpieczeństwo jazdy, jednocześnie zestawiając te parametrami ze rzeczywiscie spalonym paliwem

Najważniejsze parametry, takie jak stan licznika, poziom paliwa, obroty silnika i spalanie pobieramy z komputera pokładowego, co oznacza że są dokładnie takie same, jak informacje na desce rozdzielczej pojazdu. Dane lokalizacyjne są na tyle dokładne, że można na ich podstawie określić zarówno konkretny budynek, przy którym pojazd został zaparkowany jak i dokładny ślad pokonanej trasy.

Na jaki czas muszę podpisać umowę i jak wygląda montaż?

Z każdym klientem podpisujemy umowę na czas nieokreślony, z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia. Jeśli system nie spełnia twoich potrzeb, możesz zrezygnować w każdym momencie trwania umowy. Zobacz, jak wygląda nasza umowa. Posiadamy monterów w każdym większym mieście w Polsce, co oszczędza czas twój i kierowców w twojej firmie. Potrzebujemy około 1h aby zamontować urządzenie do jednego pojazdu. W praktyce czas realizacji zadania dla floty liczącej około 70 pojazdów to około 2 tygodnie. Montaż dodatkowych urządzeń dla aktualnych klientów odbywa się nawet do dwóch dni, zanim jeszcze samochody opuszczą salony dealerów.

Czy jest to zgodne z RODO?

Tak, nasz system i dokumenty spełniają obowiązujące wymagania prawne dotyczące RODO. Regularnie aktualizujemy naszą politykę ochrony danych osobowych, która jest w pełni transparentna. Co ważne żadne dane nie są przechowywane poza Europą. Wszystkie dane są przechowywane w Polsce i należycie zabezpieczone. Mamy własny dział rozwoju i nie zlecamy pracy na zewnątrz.

Jak oszczędzać w małych flotach?

Zarządzanie mała flotą bywa wyzwaniem dla flotowca, asystenta zarządu lub kierownika administracji. I nie ma w tym nic dziwnego - trudno pogodzić wszystkie obowiązki i jednocześnie generować oszczędności we flocie.

W Navifleet otrzymujesz indywidualnego opiekuna, który dba o sukces twój, wdrożenia i osób, z którymi współpracujesz - prezesa lub kierowników działów.

dane telematycznemonitoring gps w regulaminie pracy

Chcesz otrzymać wsparcie w zarządzaniu flotą?

Umów się na bezpłatną konsultację floty z Piotrem, naszym szefem rozwoju produktu, który ramię w ramię pracuje z flotowcami i instruktorami techniki doskonalenia jazdy.

dane telematycznemonitoring gps w regulaminie pracydane telematyczne