Niezawodny monitoring GPS, który podnosi wydajność floty

Pożegnaj czasochłonną, ręczną kontrolę wskaźników floty. Weryfikuj, ile kilometrów pokonują kierowcy i obniżaj koszty floty.

zawsze aktualne stany licznika
zawsze aktualne stany licznika
czytelne raporty bez zbędnych danych
czytelne raporty bez zbędnych danych
wirtualna książka serwisowa
wirtualna książka serwisowa
rozliczanie zużycia paliwa w firmierozliczanie zużycia paliwa w firmierozliczanie zużycia paliwa w firmierozliczanie zużycia paliwa w firmierozliczanie zużycia paliwa w firmie

Pomagamy flotowcom sprawniej monitorować flotę

Najczęstsze wyzwania naszych klientów w monitoringu floty

etoll urządzenia

Kierownik floty nie ma dostępu do aktualnych stanów licznika

etoll urządzenia

Kierowcy przegapiają terminy przeglądów i badań

etoll urządzenia

Kierownik floty ręcznie kontroluje limity kilometrów

etoll urządzenia

Przełożony kierowców nie może weryfikować wizyt u klientów

Zobacz, jak łatwy w użyciu jest nasz system monitorowania pojazdów

Rodo po ludzku. 

Stawiamy na zrozumiałe zapisy prawne - zobacz, jak dbamy o prywatność kierowców.

Zobacz
rozliczanie zużycia paliwa w firmierozliczanie zużycia paliwa w firmierozliczanie zużycia paliwa w firmie

Monitoring pojazdów na miarę twoich potrzeb

rozliczanie zużycia paliwa w firmierozliczanie zużycia paliwa w firmierozliczanie zużycia paliwa w firmierozliczanie zużycia paliwa w firmie

Miej aktualne stany liczników pojazdów zawsze pod ręką

Dzięki telematyce we flocie, nie musisz zdobywać informacji na temat stanu licznika od kierowców. Wiemy, że jest to czasochłonne i często wymaga dodatkowej weryfikacji, czy otrzymane dane są prawdziwe. W aplikacji Navifleet sprawdzenie aktualnego stanu licznika zajmuje kilka sekund.

rozliczanie zużycia paliwa w firmierozliczanie zużycia paliwa w firmierozliczanie zużycia paliwa w firmierozliczanie zużycia paliwa w firmie

Przejmij kontrolę nad poziomem eksploatacji floty

Potrzebujesz znać przebiegi całej floty lub poszczególnych pojazdów? Może zarząd oczekuje od ciebie raportów na temat poziomu eksploatacji floty? Telematyka GPS od Navifleet i dedykowane raporty pomogą ci zdobyć te informacje w kilka minut. Dokładne i przejrzyste dane są dobrą podstawą do podejmowania decyzji biznesowych. Zobacz przykładowy raport przebiegu od Navifleet.
rozliczanie zużycia paliwa w firmierozliczanie zużycia paliwa w firmierozliczanie zużycia paliwa w firmierozliczanie zużycia paliwa w firmie

Udostępniaj lokalizację kierowców ich przełożonym

Za pomocą monitoringu pojazdów od Navifleet możesz dostarczyć kierownikom innych działów raporty o tym, w jakich strefach poruszali się ich pracownicy i jakie punkty odwiedzili. Dla tych, którzy potrzebują stałego monitorowania pojazdów, możesz przygotować darmowe subkonta z taką funkcjonalnością. Zobacz przykładowy raport postojów od Navifleet.

monitoring pojazdu monitoring pojazdugps dla floty

Nie zaprzątaj sobie głowy datami przeglądów czy badań technicznych

Telematyka od Navifleet to nie tylko monitoring GPS floty. To również wirtualna książka serwisowa. Możesz zebrać w niej wszystkie najważniejsze daty dla eksploatacji floty (badania techniczne, wymiany oleju itd.). Koniec z zestawieniami w excelu i ciągłym sprawdzaniu kalendarza. Aplikacja sama przypomni ci o zbliżających się czynnościach serwisowych.

Detale, które mają znaczenie

Poznaj pozostałe korzyści

Dostęp do przejazdów historycznych

Możesz sprawdzić statystyki przejazdów nawet do 48 miesięcy wstecz.

Dokładne dane z komputera pokładowego

W aplikacji masz dostęp do rzeczywistych danych z samochodu.

rozwiązania telematyczne

Monitoring GPS a RODO

Nasz system spełnia obowiązujące wymagania prawne i jest regularnie aktualizowany.

telematyka floty

Szacunek do prywatności kierowców

Kierowca jednym kliknięciem w aplikacji Driver może włączyć tryb prywatny i ukryć swoją lokalizację.

Marek Matug

Kierownik ds. utrzymania, Certech

“System Navifleet umożliwia nam efektywne zarządzanie oraz rozliczanie pracy przedstawicieli handlowych. Dużym plusem jest moduł analityczny, w którym zbudowaliśmy nasz własny dashboard. Bezproblemowa platforma i szybka obsługa, polecam.”

Artur Radłowski

Kierownik ds. Administracji, EO Networks

“Dzięki współpracy z Navifleet jesteśmy w stanie kontrolować całą infrastrukturę naszej floty samochodowej. Działamy na terenie całej Polski, a system zapewnił nam centralizację danych, które łatwiej jest analizować. Zespół Navifleet jest otwarty na sugestie i można na nim polegać. Polacam!”

Dowiedz się więcej o systemie monitorowania pojazdów

Jak dbamy o prywatność kierowców?

Monitoring pojazdu w kontekście RODO i prywatności kierowcy to często pojawiający się temat u naszych klientów. Kierowcy w aplikacji mobilnej mogą wybrać “tryb prywatny”, który ukrywa ich lokalizację na mapie. W trakcie jazdy prywatnej kierowców wciąż masz wgląd w koszt przejazdu, ilość pokonanych kilometrów oraz spalanie. Możesz kontrolować sposób wykorzystania samochodu i ilość zużytego paliwa bez ingerowania w prywatność kierowców.

Jak dokładne są dane?

Dane lokalizacyjne mają dokładność do 2-3 metrów, natomiast dane przekazywane z pojazdu są dokładnie tymi samymi danymi, jakie widzimy na desce rozdzielczej samochodu (prędkość, przebieg, stan paliwa).

Czy potrzebuję zgody CFM lub leasingodawcy na montaż urządzeń?

Montaż lokalizatora jest w pełni odwracalny, dlatego przy zwrocie pojazdów nie ma po nim śladu. Zalecamy jednak poinformowanie Twojego CFM o zamiarze montażu telematyki. Chętnie odpowiemy na ewentualne pytania CFM dotyczące wdrożenia.

Jak monitoring GPS wpływa na stan naładowania akumulatora?

Poprawnie skonfigurowane urządzenie nie ma istotnego wpływu na stan naładowania akumulatora. Lokalizator podczas postoju wysyła dane co 2 godziny, oszczędzając energię. Podczas jazdy dane zbierane są w czasie rzeczywistym i wysyłane są nawet co kilka sekund.

Ile to kosztuje?

Miesięczny koszt abonamentu na moduł Monitoring GPS pojazdów to 35 zł netto (dla jednego pojazdu). Do tego należy doliczyć koszt zakupu lub dzierżawy lokalizatora GPS.

Jak wygląda umowa?

Z każdym klientem podpisujemy umowę na czas nieokreśony z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Chcemy, żebyś był zadowolony z naszej aplikacji, jeśli jednak nie spełnimy twoich potrzeb, możesz rozwiązać współpracę bez ponoszenia żadnych kosztów i płacenia kar. Zobacz, jak wygląda umowa z najmem urządzeń lub bez

Monitoring GPS,
który nie przytłacza.

Czytając o naszej usłudze telematycznej zapewne zastanawiasz się, jak pogodzić wdrożenie złożonego monitoringu floty z natłokiem codziennych obowiązków. Spieszymy z odpowiedzią. 

Wdrożenie rozwiązania telematycznego jest proste, jeżeli robi się to umiejętnie. Od tego jesteśmy my, a przede wszystkim opiekun z ramienia Navifleet, który będzie Cię wspierał na każdym z etapów wdrożenia i zadba o jego sukces.

Współpracowaliśmy z wieloma flotowcami. Każdy z nich miał swoje obiekcje i obawy dotyczące systemu monitorowania pojazdów GPS. Wiemy, co zrobić, aby rozwiać te wątpliwości i zadbać o efektywne wdrożenie telematyki floty.

dane telematycznemonitoring gps w regulaminie pracy

Też chcesz mieć kontrolę nad flotą?

Niektórzy flotowcy poświęcają nawet trzy dni w miesiącu na weryfikację błędnych stanów licznika. Ty nie musisz. Zapisz się na darmowy, niezobowiązujący test Navifleet na 3 samochodach, po którym otrzymasz prognozę oszczędności we flocie. Zapewnimy ci tyle wsparcia, ile potrzebujesz.

dane telematycznemonitoring gps w regulaminie pracydane telematyczne