Odkryj historie naszych Klientów

Odkryj jak firmy z różnych sektorów i branż optymalizują swoje floty pojazdów i zwiększają ich efektowność.

Zobacz co mówią nasi Klienci

Poznaj jak nasze rozwiązania przyczyniają się do codziennego sukcesu naszych Klientów.

Artur Radłowski
Kierownik ds. Administracji
Dzięki współpracy z Navifleet jesteśmy w stanie kontrolować całą infrastrukturę naszej floty samochodowej. Działamy na terenie całej Polski, a system zapewnił nam centralizację danych, które łatwiej jest analizować. Zespół Navifleet jest otwarty na sugestie i można na nim polegać. Polacam!
Marek Matug
Kierownik ds. utrzymania
System Navifleet umożliwia nam efektywne zarządzanie oraz rozliczanie pracy przedstawicieli handlowych. Dużym plusem jest moduł analityczny, w którym zbudowaliśmy nasz własny dashboard. Bezproblemowa platforma i szybka obsługa, polecam.
Karol Maciejewski
Doradca Techniczny serwisu ATP
Myślę, że dzięki tej aplikacji oszczędzam godzinę pracy na każdym przekazaniu samochodu.
Maciej Liwiński
Specjalista ds. Technicznego Wsparcia Projektów
Dzięki współpracy z Navifleet i integracji ich rozwiązań z naszymi procesami zarządzania flotą, uzyskaliśmy szczegółowy wgląd w zachowanie pojazdów i wydajność pracowników. Współpraca z Navifleet to nie tylko dostęp do nowoczesnej technologii, ale również wsparcie doświadczonego zespołu, który pomógł dostosować system do naszych indywidualnych potrzeb.
Agnieszka Stryjewska
Członek zarządu
Wdrożenie telematyki dla całej floty MerService było sporym wyzwaniem. Jest to nie tylko krok w kierunku bardziej efektywnego zarządzania naszymi zasobami, ale także znaczący wkład w poprawę bezpieczeństwa naszych pracowników na drodze. Zaangażowanie i ścisła współpraca pomiędzy naszym zespołem flotowym a Navifleet podczas tego projektu pozwoliły osiągnąć zamierzone cele, które już dziś stanowią fundament dla efektywności i bezpieczeństwa floty.
Mateusz Frankus
National Field Force Director
Dzięki wdrożeniu telematyki w naszych samochodach służbowych, zyskaliśmy nie tylko lepszą kontrolę nad naszą flotą, ale także realne narzędzie do poprawy efektywności operacyjnej i bezpieczeństwa naszych pracowników na drodze. Z wykorzystaniem platformy Navifleet skutecznie raportujemy działania pracowników przypisanych do różnych projektów oraz monitorujemy stan floty, obejmujący: wykorzystanie, przebieg i lokalizację w czasie rzeczywistym. Jestem przekonany, że implementacja telematyki Navifleet przyczynia się do osiągania naszych celów biznesowych oraz zwiększenia satysfakcji klientów.
Zapewniamy doskonały zasięg, dokładną lokalizację i precyzyjne odczyty danych
Newag to jedna z naj­star­szych firm kole­jo­wych w Pol­sce, która ma wie­lo­let­nie doświad­cze­nie w pro­duk­cji i moder­ni­za­cji taboru kole­jo­wego. Zapewniamy niezawodne urządzenia i precyzyjne dane o lokalizacji, przebiegu pojazdów w trybie służbowym i prywatnym. System Navifleet dostarcza moduł raportowania wraz z wirtualną książką serwisową zawierającą powiadomienia o istotnych terminach i przeglądach.
Zobacz Case Study
Optymalizacja wykorzystania floty dzięki Ecodriving i rozróżnianiu jazdy służbowej od prywatnej
TRIWORK to agencja zatrudnienia specjalizująca się w rekrutacji dla sektorów logistyki, produkcji spożywczej, przemysłowej i hotelarstwa. Wspieramy efektywniejsze wykorzystanie pojazdów dzięki modułowi Ecodriving oraz udostępniamy system pozwalający na identyfikację trybu jazdy służbowej i prywatnej.
Zobacz Case Study
Skróciliśmy o 85% czas potrzebny na rozliczenie podwykonawców
STRABAG jest europejskim liderem w zakresie wdrażania innowacyjnych technologii w branży budowlanej od 180 lat, realizując ponad 15 tysięcy projektów rocznie na całym świecie. System Navifleet pomaga na co dzień w rozliczeniach podwykonawców.
Zobacz Case Study
Wyeliminowaliśmy w całości błędy w rozliczeniach podwykonawców
MI Roads a.s. to firma budowlana specjalizująca się w obszarze infrastruktury drogowej. Jest członkiem Grupy Metrostav obejmującej ponad 60 podmiotów działających w 16 krajach na całym świecie. Nasz system pomaga w raportowaniu i rozliczeniach pracy z podwykonawcami.
Zobacz Case Study
Usprawnione rozliczanie przejazdów i poprawa ściągalności należności dla wypożyczalni samochodów
Rent A Car Direct to wypożyczalnia samochodów oferująca wynajem krótko- i średnioterminowy z flotą 500 pojazdów. Współpracując zapewniamy szybkie rozliczanie przejazdów zagranicznych i poprawę ściągalność należności, świadcząc usługi w 15 oddziałach na terenie Polski.
Zobacz Case Study
Monitoring GPS wózków widłowych dla lidera rynku okien PCV
Monitoring GPS wózków widłowych dla lidera rynku okien PCV OKNOPLAST to międzynarodowa firma, działająca w 19 krajach Europy i Ameryki Północnej, posiadająca ponad 20 lat doświadczenia na rynku okien PCV. Współpracując dostarczamy urządzenia telematyczne do monitoringu GPS wózków widłowych.
Zobacz Case Study
Navifleet wzmacnia operacje ClassWorx poprzez zaawansowany monitoring pojazdów i zarządzanie flotą
ClassWorx to globalny katalog specjalistów i organizacji oferujących wirtualne lekcje i wydarzenia. System Navifleet pomaga w raportowaniu przejechanych kilometrów, a dedykowane urządzenia w pojazdach pozwalają na odcięcie zapłonu.
Zobacz Case Study
Efektywne raportowanie danych z monitoringu GPS pojazdów dla lidera budownictwa specjalistycznego
Control Process jest jednym z wiodących przedsiębiorstw w sektorze budownictwa specjalistycznego w Polsce. System Navifleet pozwala na efektywne raportowanie danych z monitoringu GPS pojazdów.
Zobacz Case Study
Współpraca w zakresie monitoringu GPS i kontroli czasu pracy maszyn budowlanych
Banimex to przedsiębiorstwo z branży budownictwa infrastrukturalnego. Jako partner pomagamy w monitoringu GPS pojazdów firmowych oraz w kontroli czasu pracy maszyn budowlanych.
Zobacz Case Study
System raportowania pokonanych kilometrów dla globalnego producenta maszyn rolniczych
Współpracując z UNIA - największym polskim producentem maszyn rolniczych produkującym maszyny dla 35 krajów Europy i 60 rynków świata, dostarczamy system raportowania pokonanych kilometrów dla pojazdów firmy.
Zobacz Case Study
Usprawnienie zarządzania flotą i serwisem w sektorze elektromobilności dla GreenWay Polska
GreenWay Polska rozwija infrastrukturę ładowania pojazdów elektrycznych w Polsce. W ramach współpracy zapewniamy bieżący monitoring GPS pojazdów serwisantów i pomagamy w ocenie dostępności serwisantów w najbliższej okolicy zlecenia.
Zobacz Case Study
Monitoring GPS dla OSHEE, międzynarodowego lidera branży FMCG
W ramach współpracy z OSHEE, polskiej firmy sprzedającej swoje produkty na 6 kontynentach świata, monitorujemy za pomocą GPS pojazdy zapewniając dostęp do ich lokalizacji w czasie rzeczywistym.
Zobacz Case Study
Wsparcie w zwiększeniu efektywności pracy maszyn i zarządzaniu flotą pojazdów
Nasz system pomaga N.O.W.I. w monitoringu GPS pojazdów i maszyn oraz analizie stylu jazdy kierowców. Wspieramy N.O.W.I. również w prowadzeniu wirtualnej książki serwisowej dla całej floty.
Zobacz Case Study