Wciśnij enter, aby wyszukać
Navifleet blog / Pojazdy ciężarowe  / Zdalnie pobieraj pliki DDD z Tachografu!

Zdalnie pobieraj pliki DDD z Tachografu!

Nie musisz czekać aż samochód wróci na bazę. Nie musisz płacić zdalnym punktom poboru plików. Zrób to sam wykorzystując nasze narzędzie do pobierania plików z tachografu i ściągnij na swój komputer pliki z karty kierowcy i pliki z pamięci masowej tachografu. 
112

Który kierowca prowadzi? Jaki ma włączony tryb?

Przy montażu nadajnika GPS podłączamy się pod dedykowane gniazda w tachografie i uzyskujemy dostęp do bardzo precyzyjnych danych na temat czasu pracy Twoich kierowców. Dokładnie wiemy czyja karta jest w slocie i jaki tryb pracy jest włączony w tachografie. Koniecznym warunkiem do zdalnego odczytywania informacji z tachografu jest posiadanie cyfrowego tachografu – analogowe nie posiadają takiej możliwości.ASASA

Pobieraj pliki z Tachografu.

Wystarczy, że podłączysz do Twojego komputera podstawowy czytnik kart przedsiębiorstwa i zalogujesz się do naszej aplikacji. Nasi programiści przygotowali inteligentne narzędzie pozwalające pobierać pliki z karty kierowcy oraz z pamięci masowej tachografu. Mechanizm jest bardzo prosty, a pobieranie odbywa się błyskawicznie. W zależności od wersji tachografu, o którą zawsze pytamy, by wcześniej zintegrować się z nim nasz system, pliki można pobierać podczas jazdy lub na postoju.

info

Bardzo łatwa obsługa

Dzięki naszej funkcjonalności możesz pobierać pliki z karty kierowcy i z pamięci masowej tachografu. Do wszystkiego wykorzystujesz intuicyjny moduł zaimplementowany w naszej aplikacji. Wybierz, z którego pojazdu chcesz pobrać pliki, zaznacz rodzaj plików, jaki chcesz pobrać i przejdź do autoryzacji. Prościej się nie da.

ddd

Szybki dostęp do pobranych plików

W naszej aplikacji składujemy dla Ciebie wszystkie pliki jakie pobrałeś. Oznacza to, że w dowolnym miejscu na świecie masz dostęp do wszystkich plików pobranych z tachografu. Dodatkowo wyświetlamy dla Ciebie informacje o tych plikach, abyś szybko mógł zorientować się na temat szczegółów.zaois

Bądz na bieżąco z nowymi artykułami
Brak komentarzy

Napisz komentarz