Monitoring pojazdów rekreacyjnych – Nowość!

Navifleet to nie tylko monitoring „4 kółek”. Dzięki zastosowaniu specjalnych urządzeń odpornych na wilgoć i zapylenia, Navifleet umożliwia monitoring zarówno na lądzie jak i na wodzie oraz w przestworzach.

Nasze urządzenia posiadają wbudowane anteny, dzięki czemu montaż jest bardzo prosty i nie wymaga skomplikowanych podłączeń. Wzmocniony moduł zasięgu GPS oraz GSM daje dokładne odwzorowanie trasy oraz precyzyjną lokalizacje.

Nasza oferta obejmuje monitoring GPS pojazdów wodnych, takich jak:

  • motorówki,
  • jachty,
  • skutery wodne,
  • pojazdy wodne.

Planujesz wycieczkę swoją łodzią, chciałbyś się pochwalić mapką odwiedzonych miejsc lub po prostu zależy Ci na zabezpieczeniu antykradzieżowym? Navifleet to system, którego potrzebujesz. Jego istotną zaletą jest to, że dzięki Navifleet można śledzić trasę za pośrednictwem serwisu www. Zdaje to egzamin zwłaszcza w sytuacjach, kiedy wynajmujesz sprzęt wodny i chcesz mieć stałą kontrolę jego położenia.

Navifleet to także monitoring w przestworzach. Nasz system informuje o rzeczywistej lokalizacji samolotów oraz w szczegółowy sposób zapisuje przebytą w powietrzu trasę. Nasz zaawansowany system śledzenia lotu, umożliwi ci pełną kontrolę nad lotniczym transportem towaru, sprawdzi się także w przypadku samolotów rolniczych.

Jacek Stężowski

Content Manager

Inżynier z lekkim piórem. Z przyjemnością łączę pasję do pisania i fascynację nowinkami technologicznymi.