Skontaktuj się z nami
infolinia
Adres e-mail
Lub zostaw kontakt - oddzwonimy
 
infolinia
Adres e-mail
od pon do pt
8:00 - 16:00
formularz on-line
Napisz do nas

Formularz kontaktowy

 
Dbamy o ochronę Twoich danych osobowych zgodnie z RODO. Zobacz więcej

Oddziały

CENTRALA w Limanowej

ul. Józefa Jońca 22
34-600 Limanowa

tel. +48 18 533 11 30
biuro@navifleet.pl

Oddział w WARSZAWIE

ul. Jana Kazimierza 60/270
01-248 Warszawa

tel. +48 22 100 43 85
warszawa@navifleet.pl

Sprawdź nasze usługi w Twoim regionie

Zespół

Dział handlowy
Bogdan Sejmej
Specjalista ds. Klientów
Zdeterminowanie i skuteczność w działaniu to właśnie on. Ekspert do spraw rozumienia potrzeb klientów i trafnego dobierania rozwiązań. Bogdan dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu z łatwością wprowadza klientów w praktyczne zastosowanie Navifleet w życiu każdej firmy. Prywatnie zaprawiony w boju taternik i pasjonat górskich wycieczek. Twierdzi, że nic tak nie bilansuje tygodnia pracy jak piątkowy wieczór w saunie.
Piotr Wójcik
Specjalista ds. Klientów
Energia jest kołem zamachowym sukcesu. Daje jej wyraz podczas nietypowych realizacji, jak i codziennych zadań. W firmie zajmuje się nawiązywaniem długoterminowych relacji, oraz sprzedażą. Specjalizuje się w zastosowaniu systemu monitoringu GPS w branży budowlanej, jest także koordynatorem projektu NaviFleet® GPS Extreme, w którym łączy pracę ze swoim hobby, jakim są quady.
Dział techniczny
Dawid Pałka
Opiekun Techniczny
Konkretny, precyzyjny i zapobiegawczy. Dawid zrobi wszystko, by mieć pewność że jest gotowy na wszystkie możliwe warianty sytuacji. Ogromne złoża wiedzy wykorzystuje przy tworzeniu technologicznego zaplecza Navifleet oraz obsługi serwisowej całego systemu. Co innym wydaje się oczywiste, on analizuje i udoskonala. W wolnych chwilach wyznawca angielskiego humoru, pasjonat elektroakustyki i kolarstwa górskiego.
Andrzej Widomski
Opiekun Techniczny
Świat maszyn zamknięty jest w cyfrach. Dostęp do niego mają nieliczni, w tym on. W NaviFleet wykonuje zadania techniczne, weryfikuje poprawność systemu oraz stawia na rozwój i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych. Oczekiwania Klientów są dla niego wyzwaniem. W pracy to skoncentrowany stoik o nadludzkiej cierpliwości, po niej: pasjonat wietnamskiej kuchni i brydża.
Janusz Adamczyk
Specjalista ds. Klientów
Słowa są czasem zbędne. Zwykle wtedy, gdy liczy się efektywność i szybkość reakcji. To na co inni mówią „nierozwiązywalne” on realizuje w 5 minut. W zaciszu swego biurowego boksu pracuje nad lokalizowaniem codziennych oszczędności Klientów. Prywatnie miłośnik amerykańskiego rapu z zachodniego wybrzeża.
Dział administracyjny
Katarzyna Ziemianin
Specjalista ds. Administracji
Najważniejsze jest czasem niewidoczne dla oczu. Jednak nie dla jej oczu. W sprawach administracyjnych i formalnych - którymi zarządza - liczy się precyzja i skrupulatność. W NaviFleet dba o dobrą organizację firmy i terminowość płatności. Robi z niebywałą chęcią wszystko to, czego inni wolą unikać. Prywatnie amatorka romantycznych komedii i francuskich win.
Beata Dudczyk
Specjalista ds. Administracji
Wszystko ma swój czas i miejsce. Zarówno na jej biurku jak i w życiu. W NaviFleet zajmuje się obsługą księgową i rozliczeniami. Jest fachowcem od „czarnej roboty”, czyli: wspiera dział finansów. Na co dzień spokojna i opanowana, jednak kiedy trzeba - jak lwica – walczy o porządek w papierach. Wolny czas spędza w swoim domowym zaciszu.

W tym miejscu
możesz być Ty!
Szukamy osób, dla których "nie da się" nie istnieje. Ludzi, którzy potrafią sprostać każdej trudności, a jeśli nie, to znają kogoś kto to zrobi. Cały czas potrzebujemy nowych przedstawicieli handlowych, doradców technicznych, pracowników działu marketingu i mobilnych instalatorów. Skontaktuj się z nami telefonicznie i mailowo oraz umów się na rozmowę rekrutacyjną!