3 powody dla których warto wdrożyć system monitoringu Navifleet

System NaviFleet jest stworzony po to, aby pomóc Ci uzyskać jak największe przychody, maksymalnie redukując niepotrzebne koszty związane z utrzymywaniem pojazdów.

Nasz system monitoringu GPS, pozawala zwiększyć wydajność całej floty oraz drastycznie zmniejszyć koszty operacyjne. Zainstalowanie systemu monitoringu GPS realnie pozwoli:

  • Zredukować awaryjność pojazdów.
  • Zredukować niepotrzebne koszty paliwa.
  • Kontrolować czas pracy kierowców.
  • Zaoszczędzić na składkach ubezpieczeniowych.

Oto 3 przykłady, w jaki sposób można zmniejszyć koszty operacyjne i osiągać swoje cele za pomocą rozwiązania, jakim jest Navifleet:

  1. 1. Zredukuj awaryjność pojazdów dzięki wirtualnej książce serwisowej:

Awaria pojazdu może doprowadzić do niepotrzebnych poślizgów w realizacji dostaw, oraz uniknąć wysokich kosztów napraw. Dzięki elektronicznej książce serwisowej pojazdu, – która przypomni ci o zbliżających się terminach przeglądów, wymiany części, dzięki temu zredukujesz prawdopodobieństwo wystąpienia usterki w pojazdach. Z naszego systemu można ustawić alerty, które powiadomią Cię za każdym razem, gdy zbliża się termin serwisu.

  1. 2. Optymalizuj trasy, kontroluj zachowanie kierowców – oszczędzaj na paliwie poprzez system monitoringu:

Navifleet daje proste rozwiązanie, aby przyciąć koszty operacyjne oraz zredukować koszty paliwa. Navifleet pozwala wygenerować specjalne raporty, które sprawią, że w łatwy sposób będziesz w stanie kontrolować kierowców, którzy napędzają wysokie rachunki za paliwo. Dzięki analizie tras, jakie wybierają twoi kierowcy, możesz efektywniej zaplanować nowe trasy, wyodrębnić nieautoryzowane użycie pojazdów, oraz zredukować niepotrzebne nadgodziny.

  1. 3. Zaoszczędź na składkach ubezpieczeniowych:

Ryzyko związane z agresywną jazdą to: Wypadki i kolizje, które generują duże koszty. Kontroluj na bieżąco styl jazdy kierowcy i miej wpływ na jego zachowanie na drodze. Dzięki urządzeniom, które instalujemy w pojazdach, zwiększa się Twoja wiarygodność w oczach ubezpieczyciela. Oznacza to, że zmniejszysz ryzyko, a twoje składki na ubezpieczenie zmaleją!

Są to tylko trzy z wielu sposobów, na obniżenie kosztów dzięki Navifleet! Koszt GPS w samochodzie, to niewielka cena zwłaszcza, jeśli weźmie się pod uwagę korzyści jakie można osiągnąć dzięki zastosowaniu monitoringu floty. Przy czym system Navifleet dzięki swej prostocie, a jednocześnie funkcjonalności uwzględniającej wszystkie niezbędne potrzeby klienta, to usługa bardzo konkurencyjna cenowo.

Jacek Stężowski

Content Manager

Inżynier z lekkim piórem. Z przyjemnością łączę pasję do pisania i fascynację nowinkami technologicznymi.