#5 Akcja Zima – jak sprawdzić uczciwość podwykonawcy?

Współpraca na linii podmiot państwowy – prywatny podwykonawca nie zawsze przebiega w sposób przejrzysty i rzetelny. Za pomocą aplikacji NaviFleet, zleceniodawca może zweryfikować prawidłowość otrzymywanych faktur i wyeliminować ewentualne nadużycia.

Odwiedziny w strefach

W zależności od tego w jaki sposób rozliczamy się ze zleceniobiorcą (przebyty dystans lub czas pracy), takich danych będziemy używać do weryfikacji, czy kwoty na fakturach dostarczonych przez podwykonawcę są prawidłowe. To, których informacji potrzebujemy jest nieważne, ponieważ do ich wygenerowania posłuży jeden moduł – raport odwiedzin w strefach.

Raport odwiedzin w strefach

Raport dostarcza zleceniodawcy szczegółową wiedzę na temat pracy wykonanej przez pojazd w określonym obszarze. Znając stawkę za przejechany kilometr lub godzinę pracy podwykonawcy, bardzo szybko jesteśmy w stanie czy potwierdzić słuszność ponoszonych kosztów.

Do bardziej szczegółowej analizy można wykorzystać dowolnie konfigurowany moduł statusów pojazdu. Dzięki niemu zweryfikujemy takie detale jak położenie pługa czy obroty silnika. Zadane parametry zależą od potrzeb użytkownika.

Jacek Stężowski

Content Manager

Inżynier z lekkim piórem. Z przyjemnością łączę pasję do pisania i fascynację nowinkami technologicznymi.