Wciśnij enter, aby wyszukać
Navifleet blog / Branża GPS  / Zniżka -10%, -20%, -30% na ubezpieczaniu OC i AC. Skorzystaj dzięki Navifleet.

Zniżka -10%, -20%, -30% na ubezpieczaniu OC i AC. Skorzystaj dzięki Navifleet.

Z badań wynika, że monitoring pojazdów powoduje zwiększenie świadomości kierujących w charakterze przestrzegania przepisów, odpowiedzialnego korzystania z samochodu oraz redukcję przebiegu o pięć procent w skali roku. Wiąże się to bezpośrednio z poprawą bezpieczeństwa na drogach. Dzięki monitoringowi GPS w każdym momencie można sprawdzić, czy kierowca dojechał do określonego miejsca na czas i ile razy robił sobie przerwy. Widać też przejechane trasy wraz z prędkościami. Ubezpieczyciele chcąc zachęcić ten typ klienta do skorzystania z swoich ofert, proponują między innymi zniżki procentowe na ubezpieczenia.

kalkulator oszczednosci

 

Zaoszczędź na OC – Zyskaj zniżkę i prestiż!

W przypadku zniżki na obowiązkowe ubezpieczenie OC, ze zniżki może skorzystać przewoźnik drogowy, który transportuje towar. Co ciekawe, jej wysokość w dużej mierze zależy od transportowanego towaru i może wynosić nawet dwadzieścia procent. Korzystając z sytemu Navifleet zwiększamy tym samym swoje szanse na podpisanie kontraktu ze wymagającym spedytorem. Ważną rolę może odgrywać dla niego fakt, że dana firma dodatkowo zabezpiecza towar i inwestuje w nowe technologie.

 

Nie rezygnuj z Autocasco – Zyskaj podwójnie dzięki Navifleet.

Autocasco to ubezpieczenie, którego celem jest ochrona w zakresie: szkody wyrządzonej z winy kierującego, utraty, zniszczenie lub kradzieży pojazdu mechanicznego nie tylko samochodu osobowego czy dostawczego ale również motocyklu, pojazdu typu ATV czy też maszyny budowlanej. Wiele osób ze względu na to, że ubezpieczenie to jest dobrowolne i dodatkowo płatne , rezygnuje z jego wykup i tym samym z korzyści jakie ze sobą niesie. Możesz zyskać podwójnie korzystając z zniżka AC i OC . W firmie z dużą liczbą pojazdów, zniżka przynosi ogromne oszczędności. Plusem systemu Navifleet odnośnie ubezpieczenia AC w przypadku kradzieży jest kompatybilność z innymi systemami zabezpieczającymi, na przykład immobiliserem. W związku z tym można nie tylko monitorować auto, ale też zdalnie je unieruchomić. Żeby to zrobić, wystarczy tylko wysłać sms z odpowiednią komendą.

 

 

Zapytaj swojego ubezpieczyciela ile zaoszczędzisz korzystając z system Navifleet.

Bądz na bieżąco z nowymi artykułami
Brak komentarzy

Napisz komentarz