Informacje o nowych funkcjonalnościach w Navifleet Manager - Maj 2024

Zobacz szczegółową listę nowych funkcjonalności, które wprowadzamy w maju.

Lista nowych funkcjonalności - Maj 2024
  • Tworzenie spółek i przypisywanie pojazdów

Aplikacja umożliwia tworzenie oddzielnych spółek oraz przypisywanie pojazdów do tych jednostek. Teraz na protokole przekazania wyświetlimy logotyp oraz dane spółki, do której przynależy pojazd. Nie musisz uzupełniać tego ręcznie.

  • Szczegóły pojazdów w aplikacji mobilnej

Twoi kierowcy nie muszą już dzwonić do Ciebie z pytaniami o szczegółowe dane na temat pojazdów. Teraz aplikacja mobilna oferuje pełen dostęp do danych pojazdu, takich jak: ważność i numer polisy czy ważność badania technicznego.

  • Zapraszanie użytkowników

Nowa funkcja pozwala na łatwe nadawanie dostępu do aplikacji innym osobom w zespole. Teraz Twoi współpracownicy będą mogli wykonywać zmiany w aplikacji (np. wydawać i zdawać pojazdy), również wtedy gdy Ty nie jesteś w stanie tego zrobić.

  • Dodawanie nowych użytkowników  podczas przekazania

Nowy pracownik przyszedł po samochód, ale nie było czasu żeby dodać go do aplikacji wcześniej? Nic nie szkodzi. Rozszerzyliśmy funkcjonalność aplikacji mobilnej o dodawanie użytkowników pojazdów w trakcie przekazania. Teraz wszystko załatwisz bezpośrednio ze swojego smartfona.

Piotr Smoleń

Head of Product

Jako doświadczony specjalista w dziedzinie zarządzania produktami cyfrowymi, przez ostatnie dziesięć lat skupiałem się na rozwoju innowacyjnych rozwiązań dla flot korporacyjnych. Z pasją podchodzę do analizy rynku, strategii produktowej oraz zarządzania cyklem życia produktu, co pozwala mi na kreowanie rozwiązań, które spełniają potrzeby zarówno użytkowników, jak i rynku zarządzania flotą pojazdów.