Rozpoczynamy współpracę z firmą Trenerjazdy.pl!

Navifleet ma przyjemność ogłosić partnerstwo z firmą Trenerjazdy.pl, prowadzoną przez eksperta w dziedzinie bezpieczeństwa flot samochodowych i jazdy defensywnej - Wojciecha Szajnerta.

Połączył nas wspólny cel: Zapewnienie edukacji w zakresie bezpieczeństwa floty flotowcom, zarządom oraz działom HR.

W Navifleet wierzymy, że bezpieczeństwo kierowców na drodze wynika z połączenia technologii i praktyki. Wojciech Szajnert, jak nikt inny rozumie nasze podejście i dlatego bardzo cieszymy się, że będzie pomagał nam kompleksowo adresować twoje wyzwania - mówi Wojciech Smoleń, współzałożyciel Navifleet. 

Aplikacja Navifleet priorytetyzuje bezpieczeństwo kierowców. Analiza stylu jazdy pozwala monitorować, w jaki sposób kierowcy prowadzą pojazdy (zachowując ich prywatność). Umożliwia identyfikację ryzykownych zachowań, takich jak nadmierne prędkości czy gwałtowne hamowanie. Narzędzie to również tworzy listę kierowców o niskim poziomie bezpieczeństwa i efektywności, pomagając w ocenie skuteczności wdrażania praktyk związanych z ekologiczną jazdą.

Wojciech Szajnert, założyciel Trenerjazdy.pl, to uznany ekspert bezpieczeństwa flot samochodowych, który od wielu lat wspiera flotowców i zarządy w obniżaniu szkodowości oraz zużycia paliwa w ich flotach samochodowych. Jest instruktorem techniki jazdy oraz absolwentem licznych szkoleń w dziedzinie jazdy defensywnej i bezpieczeństwa flotowego w Polsce, Belgii i Wielkiej Brytanii. Przeszkolił już ponad 3000 kierowców i współpracował z ponad 100 firmami. Jego ekspertyza będzie niewątpliwie cennym atutem tej współpracy.

Dodaj do obserwowanych nasz profil, aby być na bieżąco: przechodzę.

Roksana Radecka

Creative Marketing & Content Specialist

Moją zawodową filozofią jest dostarczanie wartości za pomocą przygotowywanych treści i unikanie wielkich, ale pustych słów.

Mogą Cię zainteresować

Brak postów