Navifleet Manager - czym jest nasza aplikacja i jak planujemy się rozwijać

Praca fleet managera nie musi być wielkim stosem papierów do wypełnienia, zeskanowania i zapisania na dysku. Nie musi wiązać się z niespodziewanymi telefonami kilkanaście razy dziennie. A nade wszystko, wcale nie musi być chaotyczna.

Współpracując bezpośrednio z fleet managerami, bazując na ich potrzebach udało nam się stworzyć zupełnie nowe rozwiązanie do zarządzania flotą samochodów - skrojone tak dobrze jak tapicerka w Twoim nowym samochodzie.

A tym rozwiązaniem jest prosta w obsłudze, a jednocześnie kompleksowa aplikacja Navifleet Manager.

W tym artykule opowiemy Ci o tym czym dokładnie jest nasza aplikacja, z czego się składa, dlaczego powstała, a przede wszystkim jak będziemy ją dalej rozwijać, żeby pokrywać kolejne potrzeby administratorów floty.

Zapnij pasy, ruszamy!

Plan rozwoju systemu zarządzania flotą Navifleet Manager

Dlaczego stworzyliśmy Navifleet Manager?

Istnieje sporo rozwiązań, które ułatwiają pracę fleet managera. Skąd pomysł na naszą aplikację?

Navifleet Manager powstało, żeby podejść do całego procesu zarządzania flotą od nieco innej strony.

Po pierwsze, nasza aplikacja ma bardzo niski próg wejścia - jest prosta w obsłudze, co zapewnia łatwe wdrożenie jej do codziennej pracy, nawet jeśli będziemy przedstawiali ją kilkudziesięcio-osobowej załodze.

Po drugie, Navifleet Manager pokrywa wiele różnych obszarów pracy fleet managera, ale pozwala na korzystanie tylko z tych modułów, których faktycznie potrzebujemy. Jeśli interesują Cię wyłącznie elektroniczne protokoły możesz śmiało korzystać tylko z tej funkcji, nie ponosząc kosztów za funkcjonalności, z których nie korzystasz.

Podobnie, w Navifleet płacisz wyłącznie za pojazdy, które dodajesz do aplikacji, ale nie jesteś zobligowany do dodania minimalnej ilości pojazdów.

Po trzecie, mimo tego, że nasza aplikacja jest bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze, jest równie kompleksowa i efektywna. Pokrywa ona zarówno sztywne procesy, które zwyczajnie muszą być wykonane w określony sposób, jak np. zdanie czy odbiór samochodu, ale też pozwala na elastyczność w tworzeniu własnych procesów i schematów z dostępnych w aplikacji elementów i tych które dodajemy własnoręcznie.

W aplikacji Navifleet Manager automatycznie stworzysz protokół zdawczy samochodu, elektronicznie złożysz swój podpis na ekranie telefonu, ale też sprawdzisz stan techniczny wszystkich dodanych do aplikacji samochodów — w jednym miejscu.

Naszym głównym celem jest ułatwienie pracy fleet managera, oszczędzając ich czas, pieniądze i wprowadzając maksimum organizacji w miejsce chaosu.

A osiągamy to dzięki czterem innowacyjnym modułom naszej aplikacji:

  • Moduł e-Dokumenty,
  • Moduł e-Protokoły,
  • Moduł Moja Flota,
  • Moduł Moje Koszty.

Cała aplikacja jest dostępna w ramach subskrypcji, co równa się z brakiem długoterminowej umowy. Swoją subskrypcję możesz anulować z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Poniżej znajdziesz dokładny opis każdego z modułów aplikacji Navifleet Manager, aktualnie dostępne funkcjonalności każdego z nich, a także funkcjonalności nad którymi pracujemy z planowanymi datami ich wprowadzenia do naszej aplikacji.

Nie musisz kupować kota w worku - sprawdź czy Navifleet ma to czego potrzebuje Twoja flota.

Uprość operacje, obniż koszty i zautomatyzuj procesy, zwiększając efektywność zarządzania flotą.

Przetestuj za darmo przez 7 dni!

Moduł e-Protokoły

Moduł e-Protokoły

Podstawą aplikacji Navifleet Manager i jedną z pierwszych funkcjonalności jakie udostępniliśmy fleet managerom jest możliwość tworzenia elektronicznych protokołów, czyli właśnie moduł e-Protokoły.

Obecnie Moduł e-Protokoły składa się z:

Elektroniczne protokoły przekazania pojazdu

Aplikacja przeprowadzi Twoich kierowców przez proces tworzenia protokołu zdawczo-odbiorczego w 4 prostych krokach.

Dzięki temu nie musisz się martwić, że któraś z ważnych czynności całego procesu nie zostanie wykonana, a Ty nie zostaniesz po raz kolejny oderwany od swojej pracy.

Dokument jest automatycznie generowany po wykonaniu wszystkich kroków i zautoryzowany jest wiążącym elektronicznym podpisem, który z łatwością można wyrysować na ekranie telefonu czy tabletu.

Dokumentowanie stanu pojazdu przy wydaniu i zwrocie

Ponadto, każdy z protokołów uzupełniony jest o faktyczne zdjęcia zdawanego lub odbieranego pojazdu wykonane bezpośrednio z poziomu aplikacji.

Wielkość rysy czy głębokość wgniecenia nie musi być pozostawiona wyobraźni — wszystko jest widoczne w załączonej dokumentacji zdjęciowej.

Historia użytkowania

Moduł e-Protokoły to też łatwo dostępna historia użytkowania każdego z dodanych pojazdów. Mówimy tutaj o przejechanych kilometrach, stanie paliwa, czy przebytych szkodach.
Dzięki temu możemy kontrolować stan naszej floty, ale też odpowiednio szybko reagować na nadchodzące wydarzenia, takie jak zbliżający się przegląd czy zdanie pojazdu do CFM.

Kontrola wyposażenia przy wydaniu i zwrocie

Zagubiona kamizelka odblaskowa lub co gorsza gaśnica lub apteczka? Nigdy więcej.

W Module e-Protokoły Twoi kierowcy będą zobowiązani wypełniać listy wyposażenia przy tworzeniu każdego protokołu. Sam decydujesz które z pozycji powinny być sprawdzane wybierając z tych dostępnych w aplikacji lub dodając swoje własne.

Natomiast, w lipcu i sierpniu 2024 roku uzupełnimy Moduł e-Protokoły o dodatkowe funkcjonalności, w tym:

Szablony protokołów [lipiec]

Brakuje Ci nieszablonowych rozwiązań? A może Twoja flota składa się nie tylko z pojazdów osobowych, ale też koparek, walców, lub innych rodzajów maszyn?

Już w lipcu 2024 roku Moduł e-Protokoły zostanie rozbudowany o możliwość tworzenia własnych szablonów protokołów.

Sam zdecydujesz jakie informacje powinni podawać Twoi kierowcy, żeby jak najlepiej dopasować elektroniczne protokoły tworzone przez Navifleet Manager do potrzeb Twojej floty.

Natomiast, jeśli Twoja flota jest mniejsza lub korzysta ze standardowych rozwiązań, nadal masz opcje korzystania z profesjonalnych szablonów przygotowanych przez naszych ekspertów.

Zgłaszanie szkód i inspekcje okresowe [sierpień]

Wszyscy flotowcy zgodzą się z tym, że budżet musi się spinać. A w budżet floty samochodowej wchodzi wiele różnych elementów, od paliwa po czynności eksploatacyjne.

Żeby zabezpieczyć się przed niespodziewanymi wydatkami i odpowiednio zadbać o wizerunek swojej floty samochodowej, od sierpnia każdy fleet manager będzie miał możliwość dodać okresowe inspekcje pojazdów w Module e-Protokoły.

Po powiadomieniu przez aplikację o konieczności złożenia raportu — Twoi kierowcy wykonują go, podając najważniejsze informacje o użytkowanym przez nich pojeździe, łącznie z dokumentacją zdjęciową.

Sam ustalasz co jaki okres czasu chciałbyś otrzymywać raporty, dzięki czemu w łatwy sposób czuwasz nad stanem swojej floty, bez zbędnych niespodzianek w najmniej odpowiednim momencie.

Moduł szkody w aplikacji www [sierpień]

Zgłaszanie szkód wyłącznie podczas tworzenia protokołu zdawczo-odbiorczego może nie być wystarczające. Dlatego w sierpniu 2024 roku, Moduł e-Protokoły zostanie rozszerzony o możliwość raportowania szkód dodanych pojazdów bezpośrednio w aplikacji, bez konieczności generowania wówczas protokołu.

Każda szkoda to dodatkowy wers w aplikacji www co daje Ci szeroki pogląd na stan Twojej floty. A każda z dodanych szkód tworzy indywidualny, bardziej szczegółowy folder, w którym znajdziesz nie tylko najważniejsze informacje o każdej z sytuacji, ale też wszystkie powiązane z nią dokumenty, łącznie z fakturami oraz dokumentację zdjęciową.

Całość uzupełniona jest o statystyki ze wszystkich szkód, co pozwoli Tobie szybciej wyłapać powtarzające się schematy, czynniki, zależności, czy też nagminnych sprawców szkód — bez potrzeby uruchamiania swojego szóstego zmysłu.

Samodzielne pobrania i zwroty pojazdów ogólnodostępnych przez kierowców [sierpień]

Jeśli masz w swojej flocie samochody pullowe, tzw. hot, które są ogólnodostępne dla kierowców, w sierpniu Twoi kierowcy będą mogli samodzielnie pobierać i zwracać takie pojazdy bez angażowania do tego fleet managera.

Dzięki rozszerzonemu Modułowi e-Protokoły, będziesz mógł dać swoim kierowcom przestrzeń na większą samodzielność, szczególnie jeśli pracujesz w organizacji o rozproszonej strukturze. Mimo wszystko, nie da się być w dwóch miejscach jednocześnie jeśli kilku kierowców zdaje i odbiera samochody w kilku różnych lokalizacjach.

Ustal kroki odbioru czy zwrotu samochodu jakie powinni wykonać Twoi kierowcy w aplikacji, dopasowując je do swojego procesu — czy będzie to dokumentacja zdjęciowa, podpis protokołu czy zapoznanie się z ustaloną przez Ciebie polityką flotową — a Twoi kierowcy sami przejdą przez wszystkie wymagane kroki samodzielnie.

Moduł e-Dokumenty

Moduł e-Dokumenty

Protokoły, mimo że są bardzo istotnym elementem zarządzania flotą samochodów, nie są jedyną kluczową kwestią z którą muszą zmagać się fleet managerzy.

Po przetestowaniu pierwotnej wersji naszej aplikacji przez fleet managerów, otrzymaliśmy wartościowy feedback — wydanie czy odbieranie samochodów to nie tylko protokół.

Wiele fleet managerów słusznie zasugerowało dodanie możliwości podpisania również innych dokumentów podczas procesu zdawczo-odbiorczego. W taki sposób powstał moduł e-Dokumenty, który pozwala na dodanie do aplikacji różnego rodzaju dokumentów, np. polityki flotowej, regulaminu użytkowania pojazdu, umowy, instrukcji, ulotek lub innych, również takich wymagających podpisu kierowcy.

4 czerwca 2024 roku do Navifleet Manager wprowadziliśmy:

Elektroniczne podpisanie umów i regulaminów przy wydaniu pojazdu

Dodaj do aplikacji szablony umów, regulaminów lub inne dokumenty, a system Navifleet automatycznie je wczyta i udostępni kierowcom przy wydaniu pojazdu.

Kierowcy w łatwy sposób zapoznają się z niezbędną dokumentacją, ale też w kilka chwil złożą elektroniczny podpis na ekranie swojego smartfona czy tabletu. 

Żadnego drukowania, ręcznych podpisów, wysyłki dokumentów czy niepotrzebnych wizyt w biurze.

Ewidencja dokumentów podpisanych przy wydaniu

Elektronicznie podpisane dokumenty nie znikają, wręcz przeciwnie — automatycznie zapisywane są w aplikacji Navifleet. W ten sposób są łatwo dostępne, zarówno dla kierowców jak i managerów floty.

Ten krok eliminuje niepotrzebne skanowanie czy składowanie dokumentów, ale też znacznie redukuje niespodziewane telefony z prośbą o przesłanie ważnego dokumentu.

Dodawanie instrukcji i ulotek dla użytkowników pojazdów

Oprócz dodawania dokumentów indywidualnych dla danego kierowcy do złożenia elektronicznego podpisu czy dokumentów przypisanych do danego pojazdu, dzięki modułowi e-Dokumenty możesz też w łatwy sposób załączyć wszystkie ogólnofirmowe dokumenty.

Czy będą to regulaminy użytkowania pojazdów czy procedury postępowania w przypadku kolizji, Twoi kierowcy znajdą wszystkie niezbędne informacje i dokumenty w jednym miejscu.

A w przypadku niespodziewanej kontroli, zwyczajnie sięgną po swój telefon i zajrzą do aplikacji.

Wysyłka podpisanych dokumentów na maila do kierowcy

Zgodnie z zasadą przezorny zawsze ubezpieczony, każdy z kierowców w Twojej flocie otrzyma podpisane przez siebie dokumenty na swoją skrzynkę mailową. 

W ten sposób zyskujesz pewność, że wszystkie niezbędne dokumenty zostały przekazane, a Ty papierologię masz za sobą.

Moduł Moja Flota

Moduł Moja Flota

Idąc o krok dalej, oprócz zwykłego tworzenia protokołów czy nadzorowania stanu swojej floty, szkód dodanych pojazdów czy elektronicznego podpisania umów, aplikacja Navifleet Manager została rozszerzona o dodatkowy moduł — Moja Flota.

Moja Flota to Twoje centrum dowodzenia, dosłownie i w przenośni. Tutaj znajdziesz agregowane przez Navifleet dane, które możesz w łatwy sposób przeglądać, a następnie wykorzystać do optymalizacji swoich procesów czy kosztów.

Dane o których mówimy to między innymi wszystkie dodane spółki, pojazdy i ich użytkownicy.

A dokładniej:

Ewidencja pojazdów

Ewidencja pojazdów agreguje wszystkie najważniejsze informacje o pojazdach w Twojej flocie.

Zaczynając od podstaw, takich jak marka, model, numer rejestracyjny czy numer VIN każdego pojazdu, po bardziej szerokie dane, jak np. data pierwszej rejestracji czy wariant modelu danego samochodu.

Zyskujesz w ten sposób “jedyne źródło prawdy” o swojej flocie — miejsce gdzie wszystkie najważniejsze informacje są zebrane, ale też aktualizowane. Miejsce do którego masz dostęp zawsze i wszędzie, z poziomu aplikacji.

Wiedząc, że nikt nie zbiera danych o swojej flocie w ramach hobby, moduł Moja Flota daje Ci możliwość łatwego analizowania wszystkich dostępnych informacji i wyciągania z nich wniosków. Szybko dowiesz się jaki procent Twojej floty stanowią pojazdy elektryczne lub pojazdy konkretnego modelu.

Ewidencja użytkowników

Oprócz pojazdów, moduł Moja Flota pozwala także na ewidencję użytkowników dodanych do aplikacji.

W ten sposób, wszystkie dane na temat użytkowników pojazdów oraz administratorów systemu są w jednym miejscu i w razie potrzeby możesz łatwo się z nimi skontaktować. 

Ponadto, dane użytkowników będą automatycznie uzupełniane na każdym protokole. Każdy kolejny protokół dla tego samego użytkownika będzie już uzupełniony odpowiednimi danymi, eliminując kolejne powtarzalne czynności.

Ewidencja spółek

Pracujesz w rozproszonej organizacji, z więcej niż jedną spółką? Z modułem Moja Flota możesz w łatwy sposób dodać wszystkie spółki do aplikacji, łącznie z ich logotypami.

Wówczas, każdy wygenerowany protokół w ramach danej spółki będzie oznaczony odpowiednim logotypem.

Ewidencja plików do pojazdu

Kolejna funkcjonalność dostępna w module Moja Flota wiążę się z dokumentami, a dokładniej skanami dokumentów.

Z łatwością dodasz do aplikacji skan polisy, badania technicznego czy dowodu rejestracyjnego każdego pojazdu, co nie tylko uporządkuje dokumenty w Twojej flocie, ale też da łatwy dostęp do nich samym kierowcom.

Dzięki temu kierowcy nie będą wybierać Twojego numeru w swoich telefonach tak często, zwyczajnie dlatego że mogą wszystkie najważniejsze dokumenty czy informacje podejrzeć samodzielnie.

Zapraszanie innych użytkowników do aplikacji (użytkownicy pojazdów i administratorzy)

Aby jak najbardziej zminimalizować powtarzalne czynności w pracy flotowca, możesz do aplikacji Navifleet zaprosić dodatkowych użytkowników — użytkowników pojazdów i administratorów.

Mając konto dostępowe do aplikacji, każdy z użytkowników może korzystać z wcześniej wymienionych funkcjonalności i np. samodzielnie zgłaszać szkody, generować protokoły czy zapoznać się z polityką flotową lub innymi ważnymi dokumentami.

Natomiast sama ewidencja czy dostęp do aplikacji przez innych użytkowników to nie wszystko.

Od lipca do końca 2024 roku, moduł Moja Flota będzie rozszerzany o kolejne funkcjonalności, w tym:

Terminarz z przypomnieniami e-mail [lipiec]

Dzięki terminarzowi z przypomnieniami będziesz miał możliwość dodania do aplikacji Navifleet Manager wszystkich istotnych terminów, a moduł Moja Flota dopilnuje ich za Ciebie.

Czy będzie to koniec ważności jednej z polis, interwału serwisu gwarancyjnego lub zbliżające się badanie techniczne — zostaniesz o wszystkim odpowiednio wcześniej powiadomiony mailowo.

Aby w łatwy sposób pilnować ważnych terminów, unikać ryzyka nieprzedłużenia ważności polisy i uniknięcia możliwych kar finansowych, dodaj terminy wynikające z konkretnej daty lub też osiągnięcia konkretnego przebiegu na danym pojeździe. Jedno zmartwienie na Twojej liście mniej.

Grupowanie pojazdów [październik]

Od października w ramach modułu Moja Flota będziesz mógł również grupować wszystkie dodane do aplikacji pojazdy.

Grupowanie będzie się odbywać według ustalonych kryteriów czy też cech pojazdów w Twojej flocie. Co więcej, każdej grupie pojazdów będziesz mógł przypisać określone funkcje.

Pozwoli Ci to usprawnić wszelkie operacje masowe, np. składanie raportu związanego z kosztami generowanymi przez konkretny oddział w Twojej flocie. Wówczas wybierasz odpowiednią grupę pojazdów w aplikacji zamiast pojedynczo zaznaczać każdy pojazd.

Uprawnienia użytkowników [październik]

W związku z możliwością dodania dodatkowych użytkowników do aplikacji, koniecznością jest zadbanie o możliwość przyznania im odpowiednich uprawnień.

Od października 2024 roku moduł Moja Flota będzie dawał możliwość definiowania jaki obszar dostępu powinni mieć konkretni użytkownicy. Będziesz mógł zdefiniować dostęp do konkretnych pojazdów, ale też do konkretnych akcji które dany użytkownik może wykonać.

Być może chcesz dodać kierownika oddziału, który powinien zarządzać wyłącznie określoną częścią Twojej floty, po dodaniu tej funkcjonalności z łatwością nadasz wszystkim użytkownikom odpowiednie uprawnienia.

Widoki, filtry i sortowanie na listach [listopad]

Moduł Moja Flota to wiele danych agregowanych przez nasz system, stąd wysoka potrzeba kolejnych kilku funkcjonalności — filtrowania, sortowania i zapisywania widoków do szybkiego dostępu.

Aby w łatwy i szybki sposób przeglądać zapisywane informacje, od listopada 2024 roku moduł Moja Flota da Ci dostęp do nieograniczonych warunków filtrowania i sortowania wszystkich list w systemie i zapisywania ich do szybkiego dostępu w osobnej zakładce.

Z łatwością przebrniesz przez listy użytkowników, pojazdów czy szkód i dopasujesz przeglądanie tych informacji pod swoje potrzeby.

Archiwizacja pojazdów i użytkowników [grudzień]

Jeśli jakikolwiek pojazd lub użytkownik Twojej floty przestanie być jej częścią, po dodaniu funkcjonalności archiwizacji pojazdów i użytkowników, będziesz mógł wycofać nieaktywne pojazdy lub użytkowników z aplikacji.

Należy podkreślić, że dezaktywowanie danego pojazdu lub użytkownika z systemu nie powoduje usunięcia powiązanych z nim danych — wszystkie dane historyczne zostają zachowane w systemie.

Dzięki temu dodatkowi do modułu Moja Flota z łatwością utrzymasz porządek w systemie swojej floty, ale też będziesz mógł wrócić do do danych historycznych kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.

Import i eksport danych XLS [grudzień]

W grudniu moduł Moja Flota rozszerzy się o możliwość importu i eksportu danych XLS.

Dzięki temu przyspieszysz proces dodawania pojazdów do systemu, a także proces edycji danych. Będziesz mógł masowo dodać i aktualizować dane o pojazdach i użytkownikach Twojej floty na podstawie wgranego pliku XLS.

Dodawanie czy edycja danych to jednak nie wszystko. Ta aktualizacja pozwoli Ci też na łatwe generowanie zestawień tabelarycznych, pobierając dane z wszystkich modułów w systemie, które później możesz łatwo edytować w pliku XLS i załączyć z powrotem do aplikacji.

Moduł Moje Koszty

Moduł Moje Koszty

Oprócz eliminowania powtarzalnych czynności czy agregowania różnego rodzaju danych, Navifleet Manager pomoże Ci również jak najbardziej zmniejszać koszty utrzymania Twojej floty.

A chcemy to osiągnąć dzięki udostępnieniu możliwości ewidencji i dekretacji wydatków oraz raportowania wielkości i struktury kosztów floty.

Ewidencja i dekretacja wydatków [wrzesień]

Dzięki ewidencji i dekretacji wydatków szybko wprowadzisz i skategoryzujesz każdy wydatek w Twojej flocie — czy będzie to koszt naprawy, mandat, faktura za przewóz lawetą czy koszty serwisowe.

Dane dodajesz do aplikacji przy okazji korzystania z innych funkcji systemu, np. dodajesz nową szkodę, przy czym jedno z pól do wypełnienia to koszty z nią związane.

W ten sposób zyskujesz pełne dane kosztowe o Twojej flocie bez większego wysiłku.

Raportowanie wielkości i struktury kosztów floty [wrzesień]

Poza dodawaniem danych związanych z kosztami, całość będziesz mógł uzupełnić o raportowanie.

Od września aplikacja Navifleet Manager pozwoli Ci na generowanie raportów kosztowych bazując na różnych czynnikach, np. wybierając raport per spółka czy marka pojazdu.

W ten sposób spojrzysz na zgromadzone dane z lotu ptaka i dostrzeżesz więcej. Możesz zauważyć pewne schematy i odpowiednio szybko zareagować, np. wycofać dany model pojazdu ze swojej floty ze względu na duże koszty jakie generuje.

Czym różnimy się od konkurencji?

Po przeczytaniu powyższej części artykułu wiesz już dokładnie nad czym będziemy pracować do końca 2024 roku i jak zmieni się aplikacja Navifleet Manager. Jednak, w związku z tym, że na rynku jest kilka rozwiązań usprawniających zarządzanie flotą, chcemy podkreślić czym Navifleet od nich się wyróżnia.

Przede wszystkim, jak można łatwo zauważyć z tego artykułu, uważamy za bardzo istotne komunikowanie planów rozwojowych naszej aplikacji.

Uważamy, że dużo ważniejsza jest pełna transparentność dla naszych klientów niż to czy nasza konkurencja “przejrzy” nasze zamiary. Dzięki otwartej komunikacji naszych planów rozwojowych, nie tylko dowiesz się co nowego planujemy wprowadzić do Navifleet Manager, ale też przeczytasz o tym jak nowe funkcjonalności łączą się z tymi obecnie dostępnymi i jak może Ci to pomóc usprawnić zarządzanie flotą.

Ponadto, jesteśmy równie otwarci na feedback ze strony naszych klientów. Jak już kilkukrotnie wspominaliśmy — aplikacja Navifleet Manager została zbudowana na podstawie realnych potrzeb fleet managerów i w bezpośredniej współpracy z administratorami floty. Chcemy żeby tak pozostało i żeby nasza aplikacja jak najlepiej odzwierciedlała Wasze potrzeby.

Kolejnym wyróżnikiem jest wprowadzenie naszej aplikacji jako rozwiązania SaaSowego. SaaS, czyli Software as a Service, to otwarta aplikacja działająca na bazie comiesięcznej subskrypcji, którą możesz zwyczajnie anulować z miesięcznym wyprzedzeniem. W ten sposób chcieliśmy wyjść naprzód długoterminowym umowom, ale też braku możliwości swobodnego przetestowania danego rozwiązania do zarządzania flotą samochodów.

Aplikację Navifleet Manager możesz w łatwy sposób przetestować zakładając bezpłatne konto. Po sprawdzeniu czy nasz produkt pasuje do Twoich potrzeb, możesz zapłacić za pierwszą subskrypcję. Nic prostszego. Nie musisz się kontaktować z naszym działem sprzedaży. Wychodzimy z założenia, że produkt musi się sam obronić i nasi klienci sami to ocenią najlepiej.

Ponadto, wiemy jak żmudny może być proces wprowadzenia nowego rozwiązania do zarządzania flotą do swojej codziennej pracy. Jeśli cały proces przyprawia Cię o ból głowy, możesz śmiało odezwać się do naszego zespołu, a my wesprzemy Cię w tym procesie, importując dane z Twojego obecnego systemu, lub arkuszy kalkulacyjnych z których korzystasz.

Uważamy że sprzedaż naszego rozwiązania nie kończy się na zakupionej subskrypcji. Wspieramy naszych klientów również po udanej sprzedaży — czy to wprowadzając indywidualne rozwiązania bazując na ich potrzebach czy oferując profesjonalne wsparcie przy optymalizowaniu pracy ich floty lub jej dokumentacji. Nasz doświadczony zespół flotowców jest gotowy stawić czoła nowym wyzwaniom!

Załóżmy że Twoja flota nie jest ogromna, a składa się przykładowo z 10 lub 20 pojazdów. Wówczas konkurencyjne rozwiązania mogą okazać się nieco zbyt sztywne, wymagając podpisania długotrwałej umowy na korzystanie z funkcjonalności Tobie całkowicie niepotrzebnych. W Navifleet dbamy zarówno o mniejsze jak i większe floty i pozwalamy Ci dopasować naszą aplikację do Twoich potrzeb. Płacisz tylko za to z czego korzystasz, zarówno funkcjonalności jak i ilości pojazdów, którymi zarządzasz.

Kolejnym elementem wyróżniającym nas na tle konkurencji jest tzw. filozofia “zrównoważonej sztywności”. Znaleźliśmy dla siebie miejsce na rynku dzięki wyważonemu podejściu do budowy aplikacji. Bardzo głęboko wnikamy w analizę procesów flotowych i tak projektujemy aplikację, aby odzwierciedlała ich prawdziwą postać. Niektóre elementy wymagają przejścia danych procesów na sztywno, zgodnie ze sztuką, ale miejscami pozwalamy na swobodę i dostosowanie aplikacji do swoich potrzeb.

Ostatnim elementem o którym musimy wspomnieć są nasze starania aby nasz system był jak najbardziej użyteczny w jak najprostszy sposób.

Każda funkcjonalność jest zaprojektowana tak, aby wymagała jak najmniej wysiłku. Wierzymy, że automatyzując pracę naszych klientów uwolnimy ich czas na inicjatywy, na które zwyczajnie wcześniej go nie mieli.

Masz jakieś pytania? Nie wahaj się ich zadać

Załóż darmowe konto i sam przekonaj się jak łatwe może być zarządzanie flotą samochodów. Przetestuj aplikację całkowicie za darmo przez 7 dni.

Uprość operacje, obniż koszty i zautomatyzuj procesy, zwiększając efektywność zarządzania flotą.

Przetestuj za darmo przez 7 dni!

Piotr Smoleń

Head of Product

Jako doświadczony specjalista w dziedzinie zarządzania produktami cyfrowymi, przez ostatnie dziesięć lat skupiałem się na rozwoju innowacyjnych rozwiązań dla flot korporacyjnych. Z pasją podchodzę do analizy rynku, strategii produktowej oraz zarządzania cyklem życia produktu, co pozwala mi na kreowanie rozwiązań, które spełniają potrzeby zarówno użytkowników, jak i rynku zarządzania flotą pojazdów.