Zdalnie pobieraj pliki DDD z Tachografu z pomocą Navifleet!

Nie musisz czekać aż samochód wróci na bazę, aby pobrać pliki DDD

Zdalnie pobieraj pliki DDD z Tachografu z pomocą Navifleet!
Operacje we flocie

Nie musisz czekać aż samochód wróci na bazę, aby pobrać pliki DDD. Nie musisz płacić zdalnym punktom poboru plików. Zrób to sam wykorzystując nasze narzędzie do pobierania danych z tachografu i ściągnij na swój komputer pliki DDD z karty kierowcy i z pamięci masowej tachografu.

Który kierowca prowadzi? Jaki ma włączony tryb?

Przy montażu nadajnika GPS podłączamy się pod dedykowane gniazda w tachografie i uzyskujemy dostęp do bardzo precyzyjnych danych na temat czasu pracy Twoich kierowców. Dokładnie wiemy czyja karta jest w slocie i jaki tryb pracy jest włączony w tachografie. Koniecznym warunkiem do zdalnego odczytywania informacji z tachografu jest posiadanie cyfrowego tachografu – analogowe nie posiadają takiej możliwości.

pliki DDD

Pobieraj pliki DDD z Tachografu.

Wystarczy, że podłączysz do Twojego komputera podstawowy czytnik kart przedsiębiorstwa i zalogujesz się do naszej aplikacji. Nasi programiści przygotowali inteligentne narzędzie pozwalające pobierać pliki z karty kierowcy oraz z pamięci masowej tachografu. Mechanizm jest bardzo prosty, a pobieranie odbywa się błyskawicznie. W zależności od wersji tachografu, o którą zawsze pytamy, by wcześniej zintegrować się z nim nasz system, pliki można pobierać podczas jazdy lub na postoju.

pliki DDD

Bardzo łatwa obsługa

Dzięki naszej funkcjonalności możesz pobierać pliki z karty kierowcy i z pamięci masowej tachografu. Do wszystkiego wykorzystujesz intuicyjny moduł zaimplementowany w naszej aplikacji. Wybierz, z którego pojazdu chcesz pobrać pliki, zaznacz rodzaj plików, jaki chcesz pobrać i przejdź do autoryzacji. Prościej się nie da.

pliki DDD

Szybki dostęp do pobranych plików

W naszej aplikacji składujemy dla Ciebie wszystkie pliki jakie pobrałeś. Oznacza to, że w dowolnym miejscu na świecie masz dostęp do wszystkich plików pobranych z tachografu. Dodatkowo wyświetlamy dla Ciebie informacje o tych plikach, abyś szybko mógł zorientować się na temat szczegółów.

pliki DDD

Chcesz przeczytaj więcej na temat rozwiązań naszej aplikacji dedykowanych dla transportu ciężkiego? Sprawdź i przeczytaj, co jeszcze mamy do zaoferowania! Przeczytaj teraz!

Chcesz otrzymać wsparcie w zarządzaniu flotą?

Umów się na bezpłatną konsultację floty z Piotrem, naszym szefem rozwoju produktu, który ramię w ramię pracuje z flotowcami i instruktorami techniki doskonalenia jazdy.